Kristen Wiig práve vyrobil misku Cut Cool

Zatiaľ sa zdá, že rok 2017 je rokom čokoľvek môže sa stať a pridávame posledný účes Kristen Wiig na náš zoznam prekvapivých krásnych momentov, ktoré v tomto roku zažili opätovné oživenie ako matné tipy Kristena Stewarta spolu s modrým okom make-upu Taraji P. Hensona a Emily Ratajkowského na červenom koberci.

Wiig debutovala svoj nový vzhľad počas vystúpenia Dnešná show s Jimmym Fallonom na podporu svojho nového filmu Opovrhnutiu mňa 3. Zatiaľ čo niekoľko slávností prerezalo vlasy na bobky túto jar, Wiigov rez nie je váš priemerný bob. Tento strih pripomína štýl, ktorý vaša mama dal svojmu mladšiemu bratovi pomocou šalátovej misy vo vašej kuchyni, s výnimkou toho, že oveľa chladnejšie.

Kristen Wiig Pixie Transformation - 1
NBCU Photo Bank / Getty

SÚVISIACE: Vydajte sa na turné vo vnútri firmy Kristen Wiig s hodnotou 2,4 milióna dolárov

Na rozdiel od rezu, ktorú vaša mama dala svojmu bratovi, Wiig je zvýraznený, vrstevnatý a tvarovaný pre zvýšenú textúru, doplnený o chúlostivé bočne roztrhané rany. Zatiaľ čo Wiigov prechod na rezanie misy bol zámerný, nebol to dramatická zmena. Herečka bola v procese rastu pixie cut od roku 2017 Golden Globes v januári.

Urobením nepatrných zmien v spôsobe, akým si vlasy štýl, spolu s jemnými aktualizáciami, ako sú vrstvy a zvýraznenia, sa Wiig podarilo obísť všetky nepríjemné fázy, ktoré prichádzajú s rastúcou strihom.

Začiatkom tohto mesiaca pri fotokopii pre Opovrhnutiu mňa 3 v Madride, Wiigove vlasy boli v štádiu, ktoré možno najlepšie opísať ako “elegantná mama”. Štýl štýlu uší bol vyfúknutý s množstvom zväzkov a bočných zákrutov.

Kristen Wiig Pixie Transformation - 2
DyD Fotografov / Geisler-Fotopress / obrázok-aliancia / dpa / AP Obrázky

Na poslednej premiére filmu v minulom týždni si Wiig stiahla späť vlasy. To je ideálna voľba pre vlhké dni, keď sú vaše vlasy v bode, ktorý je neustále v tvári.

Kristen Wiig Pixie Transformation - 3
Jason LaVeris / FilmMagic

SÚVISIACE VIDEO: Skutočné náklady na mikroblanie a iné krásy

Čo sa týka najnovšieho štýlu Wiig v štýle misy, vyzerá to, že všetky mamičky, ktoré si robia strihanie svojich detí na niečo. Budeme sledovať Wiig, ako aj naďalej propaguje vysoko očakávaný film, aby zistil, aký stylový trik urobí ďalej.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

56 − 52 =

map