Kylie Jenner si znova vybrala vlasy?

Teraz v sezóne 13 Držať krok s Kardashianmi je u konca, všetci sa môžeme vrátiť a snažiť sa držať krok s takmer každodennými zmenami vlasov od Kylie Jennerovej.

Vďaka miestnosti plnej parochne a kaderníctva na rýchlom vytáčaní je Jenner schopný rýchlejšie prepínať účes, ako sa jej jedna z kolekcií Kylie Cosmetics predáva. Najnovším štýlom, o ktorý sa hovorí, je nový strih Jenner, ktorý sa počas víkendu nadšiel na Snapchat.

SÚVISIACE: Kylie Cosmetics začína letnú zbierku

V knihe Snaps ukazuje, že jej štylista odseká dlhé rovné vlasy, ktoré ona a jej sestry Kourtney a Kim nesú v poslednej dobe do tupého bosého ramena. Predviedla konečný pohľad v najväčšej možnej miere podľa Kylieho – s niekoľkými selfies, prirodzene.

Piesne: Dead – Madison Beer

Príspevok zdieľaný spoločnosťou Kylie Jenner Snapchats (@kylizzlesnapchats)

����➡️���� Song: Stay Blessed – #brysontiller

Príspevok zdieľaný spoločnosťou Kylie Jenner Snapchats (@kylizzlesnapchats)

��❤️��

Príspevok zdieľaný spoločnosťou Kylie Jenner Snapchats (@kylizzlesnapchats)

Toto nie je prvýkrát, čo sa Jenner nedostal. Minulý mesiac mala svadobnú paruku s platinovou blonďkou na slávnostnej slávnosti a v kampani za jej Kylie Shop Cameo Collection, ktorá minulý týždeň klesla, má podobný strih v plážových vlnách.

KRÁSA: Kylie Jennerová si vlastné KUWTK Spinoff

Až do ďalšej Jennerovej pozície Snap alebo IG môžeme len pokračovať v špekulácii o tom, či jej najnovší bob bol skutočný strih, alebo jej stylista, ktorý ju upravoval.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

− 1 = 1

map