Neil Patrick Harris pripomína svoje najviac stresujúce vianoce s dvojčatami Harper a Gideon

Neil Patrick Harris a rozkošná štyria rodina Davida Burtky, ktorá zahŕňa 7-ročných dvojčat Harper a Gideon, je jedným z našich najobľúbenejších celebritných klanov. Myslím, že nie nejroztomilejší?

Počas minulého večera sme sa zúčastnili výstavy @saks Holiday Window. 14 okien inšpirovaných sivou bielou je nádherné, rovnako ako prvotriedna projekcia svetla / projekcie / ohňostroj / produkcia, ktorá sa pozerá na samotnú krásnu snehovú bielizeň! Naša rodina sa konečne cíti plne slávnostná. #saksholiday

Príspevok, ktorý zdieľa Neil Patrick Harris (@ nph)

Ponáhľajte sa, rýchlo! Krok hore a hľaďte Burtka-Harris Halloween karneval z kariet! #happyhalloween @dbelicious

Príspevok, ktorý zdieľa Neil Patrick Harris (@ nph)

Sledovať moju rodinu majú skúsenosti, ktoré si zapamätá navždy, ma miluje @disneyland a #disneycaliforniaadventure ešte viac, ako som si myslel, že je to možné. Ich snaha o kvalitnú zábavu je inšpirovaná a ich oddanosť tvorivej vynaliezavosti je inšpiratívna. Vďaka všetkým, ktorí pracujú na tomto magickom mieste. #grateful

Príspevok, ktorý zdieľa Neil Patrick Harris (@ nph)

V exkluzívnom videu sa Ako som spoznal vašu matku hviezda otvorila o sviatkoch s dvojčatami, hovorí V štýle, “Deti okolo Vianoc sú len tie najlepšie.”

“Keď nemáte deti a každoročne sa točia okolo seba a je to zase sviatok, zdá sa to ako veľa práce – a potom, keď máte deti, to funguje len tak, že sa vypláca v podobe pozoruhodných spôsobov, “Vysvetlil Harris.

Teraz, keď Harper a Gideon sú starší, sviatky sú výbuchy, ale herec nás rýchlo ubezpečil, že sezóna nie je vždy tak bezstarostná. Jeden rok predovšetkým vyniká otcovi dvoch.

“Bolo to stresujúce prvé pár rokov, pretože máte očakávania, že tento vlak nastavil, že ste strávili nespočetné množstvo hodín dohromady, dúfajúc, že ​​budú mať nejakú veľkú reakciu … a potom deti prišli a uvidia vlak a len pokrčia na to a potom sa pokúsil vytiahnuť strom nadol … Čím viac sa zaujíma o rozbité ozdoby, “zdieľa.

SOUVISLOSTI: Štýlové dvojčatá Neil Patrick Harris sú príliš roztomilé – vidia ich najslávnejšie momenty

Našťastie, fascinácia s prelomením ornamentu rýchlo vyhorela.

“Teraz, keď sú dostatočne starí na to, aby ocenili dovolenku, je to mimoriadne,” vysvetlil Neil.

Sledujte celé video vyššie.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

− 1 = 6

map