Nicole Kidman je See-Through šaty sa len trochu fantazii

Nicole Kidman už niekoľko rokov hojdajú červené koberce a neustále dodáva módny vzhľad na kalibru A-listu, ale v stredu večer v roku 2017 CMT Music Awards, vzala jej zmysel pre štýl na úplne novú úroveň.

Pre udalosť, ktorá sa zaoberá najväčšími činmi rocku v krajine, sa Kidman rozhodol pre malé čierne šaty s úplne prezeranými čipkami. Šaty predstavovali výrezy pozdĺž bokov a Kidman ukázal hodvábnu podprsenku pod vrcholom. Oblečenie sa zhodovalo s jej tmavým lakom na nechty a ona sa zdobila spájaním krúžkov.

Kidman, Urban
Michael Loccisano / Getty

VIDEO: Aussie Audit s Nicole Kidman a Laura Brown

 

SÚVISIACE: 7 z najzábavnejších vírusových okamihov Nicole Kidmana

Zatiaľ čo Kidmanov vzhľad môže byť odklon od jej všeobecne klasickejšieho štýlu červeného koberca, jedna vec zostala rovnaká – jej manžel Keith Urban po jej boku. Urban zodpovedal Kidmanovu LBD s nízkym strihaným čiernym tričkom.

Bude štýl červeného koberca víťazom Oscara pokračovať v nebezpečnejšej ceste? To je vidieť, ale či tak či onak, očakávame, že s Urbanom nebudú mať problémy koordinovať ich vzhľad.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

86 − 77 =

map