Nová vôňa Ariana Grande je rovnako tajomná ako slnečné zatmenie

Chýbalo vám dnešné zatmenie slnka raz za život, pretože ste nemohli prísť na to, ako si vyrobiť vlastné pohľady na pohľady? My tiež. Alternatívne Ariana Grande má rovnako nezabudnuteľné riešenie pre váš FOMO, že nepotrebujete ochranné okuliare, ktoré by ste mali zažiť.

Speváčka oznámila, že na jeseň uvoľní novú vôňu a jej názov nemôže byť na dnešných udalostiach oveľa viac.

Vzťahuje sa na: Ariana Grande je teraz čestným občanom v Manchestri

Moonlight je štvrtou vôňou v zbierke vône speváčky po minuloročnom Sweet Like Candy, limitovanom edícii, unisex Frankie a jej prvej vôni Ari. Inšpirovaná luminiscenčnou osobnosťou Grande a hlbokým spojením s fanúšikmi po celom svete, poznámky o vôni boli vyzdvihnuté, aby inšpirovali svojich nositeľov, aby boli pozitívnym svetlom pre ľudí okolo seba a aby mali istotu, že budú sami.

Čo presne to vôňa páči? Vôňa začína s vrcholmi z bohatého čierneho prúdu a slivky a presúva sa do marshmallow a vanilky, s jantárom a vanilkou zaokrúhľujúc všetko s náznakom zmyselnosti. Ak to zhrnieme: je to sladké, ale tajomné – ako čiastočný pohľad na zatmenie Slnka, s ktorým ste boli liečení.

Ariana Grande - Moonlight - Embed -1
Zdvorilosť

Po vstupe z predchádzajúcich vôní Grande sa fľaša osvetľuje, keď ju svetlo zachytilo vďaka holografickému spracovaniu a zdobí sa nafoukaným pom pom; tentokrát v levandule.

VIDEO: Pozrite sa na celé zatmenie slnka za 4 minúty

 

V septembri si môžete vyzdvihnúť fľašu Moonlight v obchodoch Ulta Beauty a ulta.com. Bude to maloobchodné na 20 dolárov za rollerball, 39 dolárov za 30 ml a čiapky u 59 dolárov za najväčšiu fľašu.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

31 − 28 =

map