Pozrite sa na obsadenie hry trónov Sing “I Will Survive” v tomto Mash-Up

Gloria Gaynor “I Will Survive” je jednou z najznámejších a najznámejších piesní všetkých čias. A keď premýšľame o prežitie, myslíme na … Hra o tróny obsadenie?

Dobre, možno len tí, ktorí v súčasnosti zostávajú. Ale aj keď Hra o tróny postavy nie sú presne známe pre svoju schopnosť prežiť, to neznamená, že nemôžu spievať spolu s týmto hitom.

Prehliadka udržiavala fanúšikov na okraji svojich sedadiel kvôli svojej celkovej ochote usmrtiť takmer niekoho, ale vo fanúšikom vytvorenom mash-up vydanie piesne Gloria Gaynor, obsadenie sa zdá vyznáva túžbu zostať nažive spievajú ich srdcia von.

Videoklip YouTube upravuje citáty z celej šiestich ročných období tak, aby znaky vyzerali, akoby vlastne spievali “I Will Survive”. Je to mash-up v rovnakom duchu ako Populárna populárna filmová tanečná kompozícia Walk of the Moon, a nemôžeme ju dostať dosť.

VIDEO: Ed Sheeran bude hrať na trónoch

Fanúšikovia fanúšikov, od Daenerys Targaryen až po Joffreyho Baratheona, dávajú kameru do videa, keďže sa na obrazovke objavujú rôzne lokality Westeros.

súvisiace: Hra o tróny Uverejňuje novú sezónu 7 fotografií

Prajeme všetkým ostatným veľa šťastia Hra o tróny cast re: prežitie. Možno bude spievať Gloria Gaynor.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

31 − 26 =

map