Pozrite si kaderníka Blake Lively Vytvorte Updo bez jediného Bobby Pin

Všetci sme tam boli; choď si ťahať si vlasy do copu s jednou vlasovou kravatou, ktorú si nabalil na prázdne – ten, koho si celý deň nosíš okolo zápästia – a tak to dopadne. A samozrejme, pretože vlasové väzby skončia v rovnakej alternatívnej realite ako ponožky, je to jediné, čo ste mali. Ale netrafte vonku – kaderník Blake Lively, Rod Ortega, práve nás naplnil v jednej z najviac vylepšených hračiek na cestovanie, ktoré sme kedy počuli.

Ešte v hotelovej izbe? Uchopte súpravu na šitie. Niektoré z najlepších nástrojov na vlasy tam nie sú tradičné vlasové nástroje vôbec. Ortega hovorí, že môžete použiť vlákno, aby ste bez problémov zabezpečili chaotický oplet, alebo vytvorte zvrátenú špičku v priebehu niekoľkých minút.

SÚVISIACE: Každý jednotlivý produkt v tejto novej línií krásy je 3 doláre

Sledujte Ortega, aby jeho trik ísť, a skopírovať ho sami nabudúce, keď chcete vytvoriť účes bez bobby kolíky alebo vlasy, alebo možno, keď nemáte žiadne iné možnosti.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

4 + 1 =

map