Skúsili sme to: celotelová mikrodermabrázia

Ako sa pripravujú vydavatelia krásy na to, aby sa im podarilo vyliečiť pokožku na leto? Tu je návod: budú sa snažiť o čokoľvek. Je to všetko o tom, že tupá zimná koža pre letnú žiara. Takže v tomto roku opustili prácu profesionálov – a my sme to všetko získali na kamerách pre naše video série “We Tried It”. V štýle Výkonná redaktorka Kim Peifferová je na misii, aby sa na leto dostala hodvábne hladká pokožka. Preto sa obrátila na osobnosť celebrít s hviezdami Joannou Vargasovou a jej kúpeľmi v Manhattane, aby získala žiarivú žiara.

Vo videoklipu sa Peiffer zaobchádza s prvou celotelovou mikrodermabraziou, ktorá hlboko odfarbí pokožku odstránením odumretých buniek pokožky, aby odhalila drobné jemné ruky a nohy. Výsledok? Velvet hladká koža práve včas pre bikínovú sezónu.  

SÚVISIACE: Redaktor-testovaný: Cvičenie, ktoré úplne zmenilo My Abs 

Sledujte Peiffer v miniatúrnom klipu a pozrite sa na plnú epizódu Skúsili sme to: Letné kozmetické procedúry predstavovať esencie Riaditeľka módy a krásy Julese Wilson Coolsculpting (tuková liečba s Dr. Aviva Premingerom) a ľudia Šéf štýlu a krásy Andrea Laventhal’s Armpit Botox (ktorý znižuje potenie). 

Pozrieť viac Skúsili sme to: Letné kozmetické procedúry, teraz k dispozícii v novej týždennej sieti Ľudia / Zábava (PEN). Prevezmite aplikáciu PEN na svojom obľúbenom zariadení.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

+ 85 = 94

map