Som Obsessed: Šťava krása Phyto-Pigments svietiace Primer

Vitajte v službe I’m Obsessed, denná videozáznam s Angelique Serrano, V štýle’je riaditeľka krásy. Vráťte sa späť každý deň v týždni a dozviete sa viac o kozmetických výrobkoch a nástrojoch, ktoré nemôže dostať dosť.

Kto hovorí, že musíte obetovať svoju zostávajúcu silu make-upu pre žiariacu sviečku? Fyto-Pigments Juicing Beauty je osviežujúci základný náter, ktorý kombinuje to najlepšie z toho, že infúziou svojho liečiva so zastretým leskom. Prirodzene odvodené prísady používané v zmesi sú bezpečné pre každý typ pokožky a vďaka pridaniu organických glycerínov a kokosových alkánov zostáva vaša pleť hydratovaná celý deň. Samozrejme, že táto éterická povrchová úprava prináša ďalší bonus. Aj primér nie je súčasťou vašej každodennej rutiny, je to jediný výrobok, ktorý by vás mohol previesť. Ak chcete zistiť prečo, hrajte na videu vyššie.

Nakupujte: $ 36; ulta.com.

SÚVISIACE: Som Obsessed: Givenchy Radiance vo Flash sére

Sledujte vyššie uvedené video, aby ste sa dozvedeli, prečo to Serrano miluje– a navštívte stránku instyle.com/videos pre viac obľúbených favoritov.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

96 − 89 =

map