Som Obsessed: T3 Featherweight kompaktné vlasy Dyer a Singlepass kompaktné železa

Vitajte v službe I’m Obsessed, denná videozáznam s Angelique Serrano, kráľovnou InStyle. Vráťte sa späť každý deň v týždni a dozviete sa viac o kozmetických výrobkoch a nástrojoch, ktoré nemôže dostať dosť.

Tu je každý deň v lete s dobrými vlasovými víkendmi vďaka modelovému radu T3. Hoci typické cestovné nástroje na vlasy nechávajú veľa želania, pokiaľ ide o teplo a funkciu, T3 sa podarilo akceptovať výkon svojich tradičných plochých žehličiek a sušičiek a premeniť ich na mini veľkosti, ktoré fungujú rovnako ako skutočné riešenie. Jednoduché železo Singlepass prichádza len o 8 centimetrov a sušička štrku sa v skutočnosti prehýba na polovicu, čím ponecháva dostatok priestoru v batožine pre všetko ostatné. A ľudia prisahať veľkosť nezáleží … Teraz, ak by sa len na základe predpisov TSA uľahčilo šampón a kondicionér.

ja'm Obsessed - Angelique - T3 - EMBED
Zdvorilosť

Nakupujte to: T3 Kompaktná sušička na vlasy T3 a Singlegass Compact Iron, $ 150 a $ 89; sephora.com.

Sledujte vyššie uvedené video, aby ste sa dozvedeli, prečo to Serrano miluje– a navštívte instyle.com/videos pre viac našich posadnutí.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

+ 42 = 44

map