Som posadnutá: Surratt Beauty’s Surreal Skin Foundation Wand

Vitajte v službe I’m Obsessed, denná videozáznam s Angelique Serrano, V štýle’je riaditeľka krásy. Vráťte sa späť každý deň v týždni a dozviete sa viac o kozmetických výrobkoch a nástrojoch, ktoré nemôže dostať dosť.

Samozrejme, existuje celý rad základov, ktoré robia prácu, ale Surratt Beauty Surreal Foundation Wand dáva pokožke plné pokrytie s náznakom jasu, ktorý súperí váš obľúbený filter sociálnych médií. Čo rozdeľuje tento základ? Spolu s ľahkou demi-matnou povrchovou úpravou je receptúra ​​Surratt Beauty vybavená vlastným aplikátorom a skutočná základňa je uložená v štetke. Jednoducho zdvihnite dvakrát až trikrát spodnú časť prútika, aby ste uvoľnili perfektné množstvo základov do štetín a vyčistite ich pre jednoduché a rovnomerné použitie. Surrealistická pleť je len jedna z 15 odtieňov.

ja'm Obsessed 2 Embed
Zdvorilosť

Nakupujte: $ 65; net-a-porter.com.

SÚVISIACE: Som posadnutý: Becca je Shimmering Skin Perfector Svietivú červenú

Sledujte vyššie uvedené video, aby ste sa dozvedeli, prečo to Serrano miluje– a navštívte stránku instyle.com/videos pre viac obľúbených favoritov.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

53 − 49 =

map