Som posadnutý: La Prairie Cellular Radiance Blush

Vitajte v službe I’m Obsessed, denná videozáznam s Angelique Serrano, V štýle’s krása režisér. Vráťte sa späť každý deň v týždni a dozviete sa viac o kozmetických výrobkoch a nástrojoch, ktoré nemôže dostať dosť.

Každý raz za čas sa objaví výrobok, ktorý stojí za zmierenie. pre V štýleJe krása režisérka Angelique Serrano, je to La Prairie’s Cellular Radiance Cream Blush. Čo spôsobuje, že je to tak zvláštne? Vzorec je plný kožných výživných vitamínov A, C a E a kremeňa, ktorý absorbuje nadbytočný olej pre žiarivú, nikdy lesklou povrchovú úpravu. Serrano je obľúbeným odtieňom Peach Glow, ktorý dodáva ušľachtilú farbu, ktorá vyzerá ako vaša vlastná koža, a nie na make-up. Ak sa chcete dozvedieť viac o obľúbenom ružovom filme Serrano, kliknite na video vyššie.

ja'm Obsessed - Angelique - La Prairie EMBED
zdvorilosť

Nakupujte: $ 70, a nordstrom.com. 

SÚVISIACE: Som Obsessed: Bobbi Brown Retouching Wand  

Sledujte vyššie uvedené video, aby ste sa dozvedeli, prečo to Serrano miluje– a navštívte stránku instyle.com/videos pre viac obľúbených favoritov.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

69 − = 63

map