Táto návyková nová séria skúma vražednú stránku módneho priemyslu

Módny zločin je skutočný – a nie, nehovoríme o Crocs s vysokým podpätkom. V polovici deväťdesiatych rokov privítal strašný trend v módnom svete: vražda.

V marci 1995 bol v Miláne zavraždený bývalý šéf talianskeho módneho domu Gucci, Maurizio Gucci. Toho novembra sa 27-ročná modelka na vzostupe Linda Sobek stratila a našla sa o 8 dní neskôr, jej telo bolo pochované v plytkom hrobe v Národnom lese Angeles. Matka všetkých módnych zločinov prichádza v júli 1997, keď bol slávny návrhár Gianni Versace zastrelen a zabitý mimo jeho Miami Beach zámku.

Donatella and Gianni Versace
Stephanie Maze / Getty Images

Tieto tri vraždy sa skúmajú v nových troch častiach dokumentov: Ľudia časopis vyšetruje: zločiny módy, ktorý premiéru v pondelok 16. júla a bude pokračovať v lete svoje posledné dve epizódy každý po sebe nasledujúci pondelok v 9 / 8c na Investigation Discovery (ID).

Takže ak chcete, aby vaše priatelia zapôsobili na trochu módnej histórie, príbehy ďalších 90. rokov, ako sú scrunchies, prichádzajú v rozhovore (čo, nehovoríte o scrunchies cez šťastnú hodinu?), Alebo dokonca ak ste hľadajúc trochu letného vydesenia, odporúčame vám ladenie. Budete chcieť byť na každom kroku ako ľudia a ID kopať okolo lešteného povrchu a do módneho priemyslu je kockované (a niekedy pruhované) minulosti.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

25 − = 24

map