Torrey DeVitto na konci pekných malíkov

Pre Torrey DeVitto, hrať super-skeet Melissa Hastings na Roztomilé mrchy nebol to práve výzvou. Pretože napriek zdanlivo nekonečnej sieti lží, ktorá obklopuje najstaršiu sestru Hastingsovú, to všetko vyzerá ako detská hra v porovnaní s DeVittom ostatné nezabudnuteľnú úlohu ako psychotická Nanny Carrie Jeden Tree Hill. A naozaj, vo svete televíznych darebákov, nič by nikdy nebolo najlepšie zobrazovať bývalú dieťa, ktorá by ovládala sekerou a strážila jej bývalý náboj cez obilné pole. 

Našťastie, DeVitto sa v tejto chvíli úplne chystal hrať na darebáka. “Je to tak zábavné,” povedala nedávno, keď sa zastavila V štýleSídli v New Yorku. “Milujem to oveľa viac ako hrať milý záujem o lásku alebo niečo nudné. Môžete si vziať všetky svoje agresie a robiť veci, ktoré by ste nikdy v reálnom živote. Je to skvelé.”

TK
Richard Shotwell / Invision / AP

Zatiaľ čo určite hrala jeden z nich Roztomilé mrchy“Viac podozrivých postáv, porota je ešte stále vonku, pokiaľ ide o identitu série Freeform” uber-darebáka, A.D. – a Melissa nie je mimo behu (prinajmenšom v našich mysliach) práve doteraz. Samozrejme, DeVitto sa nerozdáva žiadnym spojencom. “Nemôžem povedať nič,” povedala. “Oni sú tak pevní všetko.”

Nesmie byť schopná pokrmy na finále, ale DeVitto charakter bol plný prekvapení až do konca. “Vždy som mala pocit, ako by som ju pochopil, a potom som si prečítal nový scenár a pomyslel som si:” Oh, je úplne iná, ako som si myslela, “povedal DeVitto. “Toto je jediná postavička, ktorú som hral tak dlho, že stále cítim, že som nevedela. Stále sa menila a vždy som nemohla držať krok. Akonáhle dostanem nové informácie, bol by som rád: “Nemali by som urobiť poslednú epizódu úplne inak?” “

 tj
Adam Taylor / ABC

Po sérii finále vysielania budúci týždeň, DeVitto – ktorý tiež hviezdy na Chicago Med-bola viac než pripravená na to, aby zabalila príbeh svojej postavy a dal naše dlhoročné podozrenie na odpočinok. A zatiaľ čo nemôže odhaliť to, čo je pre Melissa v sklade – rovnako ako ostatné slúchadlá – sľubuje, že epizóda bude zabaliť poslednú dávku šťavnatého dramatu. “Keď prišiel scenár, bolo to nesmierne “povedal DeVitto. “Moji spolupracovníci Chicago Med videl som, ako sedí na mojom kresle a boli ako: “Čo to je? Je to biblia? “”

Po prečítaní scenára sa DeVitto domnieva, že fanúšikovia konečne uzavrú niektoré z najväčších tajomstiev Rosewoodu. “Myslím, že ľudia budú tak príjemne prekvapení,” povedala. “Rozhodne odpovie na všetky otázky a som s ňou veľmi spokojný. Je to veľmi uspokojujúce. “Koniec môže byť uspokojujúci, ale je to to, čo očakávala? “Nevidel som fanúšikovu teóriu, ktorá by ju zasiahla na hlave,” povedal DeVitto. “To len poviem.”

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

70 − = 65

map