Tu je návod, ako si vyrobiť Raw Hem, podľa Madewell je Denim Expert: Video

Ak sa vám najbližšie stalo, že ste zničili vlastné džínsy, neúmyselne si roztrhnete kolená z vašich skinnies po úniku na schodoch metra, potom je čas, aby ste sa vzdelali v umení denim DIY. Aby sme dokázali zvládnuť dokonale prerušený trend trendu v sezóne, zavolali sme vedúceho dizajnu spoločnosti Madewell Joyce Lee.

“Sme naozaj nadšení z orezaného surového lemu, pretože vám dáva príležitosť ukázať svoju obľúbenú obuv, rovnako ako ukázať malú kožu,” hovorí Lee, ktorý navrhuje, aby ste sa uistili, že lem dopadne približne o dva centimetre nad členok. Dnes 26. júla odštartuje Madewell Denim Every Day iniciatívu, v ktorej bude značka spúšťať denný štýl alebo spoluprácu každý deň počas nasledujúcich 24 dní. (Najprv – Tieto atramentové Vans high-topy.) Aby ste sa pripravili na mesiac všetkého denimu, postupujte podľa nižšie uvedených krokov, aby ste získali dokonalý lemovaný lem. Potom sa pozrite na vyššie uvedené video na zvládnutie Leeovej techniky.

Merajte džínsy
Začnite v rozkroku, merajte približne 25 až 26 palcov nadol, potom použite pravítko a kriedu, aby ste nakreslili vodorovnú čiaru označujúcu miesto, kde bude lem vystrihnúť.

SÚVISIACE: 5 nových spôsobov, ako štýl váš denim

Madewell DIY Raw Hem VIDEO EMBED
Sarah Balchová

Použite Sharp tkaniny nožnice
Investovanie do pár nožníc tkaniny vám pomôže urobiť presné rezanie. Vystrihnite rovno. Ak by ste chceli zvýšiť množstvo fray, pridajte niekoľko krátkych, diagonálnych rezov pozdĺž okrajov.

Vyčistiť Hem vytvoriť odfuk
Okraje okraja lemu spolu rýchlo roztiahnite, aby ste uvoľnili vlákna. Keď skončíte, vypláchnite džínsy v umývačke a sušičke, aby ste si praskli.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

53 + = 62

map