Tu je návod na získanie Jennifer Aniston’s Braided Updo

Sme zvyknutí vidieť, ako Jennifer Aniston nosia svoje blondínky, ale príležitostne ťahá vlasy do najkrajších updos, ktoré sme videli. Životný dôkaz Celebrity Stylist Chris McMillan bol génius za tento pletený štýl, a V štýleje módny a krása editor veľké, Kahlana Barfield Brown, išiel priamo na odborníka získať všetky detaily pre vytvorenie vzhľadu.

Toto “nie je o tom, aby ste sa uistili, že každý kúsok je na mieste, ale namiesto toho vytesá perfektne vrátený oplet. “Musí mať to, čo som vyzeral,” vysvetľuje McMillan. Na začiatok hovorí: “Vezmite asi dve tretiny hornej časti vlasov a rozdeľte ich na tri.” Pri vytváraní francúzskeho opletu nie je potrebné sa obávať, ak sa kúsky z páperia vytratia. Povolenie voľných prameňov na rám tváre je to, čo skutočne robí tento štýl bezstarostný. Akonáhle sa dostanete na koniec opletu, “zahnite ho dole, vezmite bobby kolíky a zalepte ho.” Nezabudnite stlačiť prehrávanie v hornej časti a uvidíte presne to, ako sa to deje.

Vyskúšajte Anistonovo pekné updo na vašej tvári aplikáciou YouCam Makeup, ktorá je teraz k dispozícii bezplatne na zariadeniach iOS a Android.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

50 − = 48

map