Vaša obľúbená nealkoholická nápojová práca sa stala musí mať letné módne sponky

Hovorí, že piť osem pohárov vody denne na skvelú pleť. Ale to, čo neuviedli, bolo nosiť vašu obľúbenú značku na vašich plavkách, aby sa okamžite premenili na štýlovú hviezdu. Verte tomu alebo nie, La Croix plavky sú trendy práve teraz. Áno, značka šumivých vôd sa nejako zmenila na ďalšiu veľkú vec v plavkách. A ľudia sa zbláznia nad jedným kusom.

Instagram-slávny značka Public Space navrhol populárne plavky La Croix, ktoré sa dodávajú v šiestich rôznych farbách, ktoré sa odvíjajú od rôznych druhov šumivých vôd. Tam je pamplemousse, vápno, passionfruit, čistý, cran-malina, a citrón. Čo je ešte lepšie? Nemusíte fúkať svoj rozpočet, aby ste dostali módny oblek, pretože je to len 50 dolárov.

zavádzanie la croix plávacích kufrov a jedno-kusy, aby vás šumivé na bazéne strany tento rok v lete, ako je to 1997. objednať do 05/17 dostať na pamätný deň 05/28! Odchádzam niekoľko z nich: ako + sledujte + označte priateľa pre jednu položku. viac značiek = viac záznamov. o víťazoch v pondelok 05/07! ��: mmntmr.com

Príspevok zdieľaný používateľom. x y z (@ publicspace.xyz) dňa

A je tu viac dobrých správ. Značka vyrába tiež plavecké kufre (vo všetkých šiestich príchutiach), takže sa uistite, že chytiť aj pre svojho obľúbeného chlapíka!

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

67 − = 61

map