Všetko, čo vieme o priateľke Jamesa Franca, Isabel Pakzad

Povesť Jamesa Franca bola po roku 2018 zlomená, keď Franco získal ocenenie Disaster Artist, keď prišla viacero žien, aby ho obvinili zo sexuálneho zneužitia.

Franco poprel obvinenia – “veci, ktoré som počul, že sú na Twitteri, nie sú presné” – ale dodal, že plánuje prevziať zodpovednosť za svoje činy. “Ako môžem žiť svoj život, nemôžem žiť, ak sa má vykonať reštitúcia. Urobím to. Ak som urobil niečo zlé, budem to opraviť, “povedal Franco.

Rozhovor okolo Franca zomrel. On nebol nominovaný za Oscara za najlepšieho herca, napriek tomu, že vyhral Zlatý glóbus v tejto kategórii, ale bude pokračovať v hre v sezóne 2 Deuce. A HBO nie je jediný, kto sa drží s Francom: jeho priateľka, Isabel Pakzad, zostala s jej mužom v priebehu škandálu.

Oba boli údajne datované od začiatku novembra a boli zaznamenané spolu až nedávno ako 23. júla, keď urobili svoj debut v červenom koberci ako pár v úvodnej noci Rovní bieli muži

james Franco and Isabel Pakzad embed
Dimitrios Kambouris

Zatiaľ čo ani jeden z nich verejne nehovoril o svojej romantike, okrem toho, že sa Franco zmienil o svojej priateľke Isabel Howard Stern v decembri boli verejne spozorované na verejnosti pri viacerých príležitostiach aj po tom, ako sa objavili obvinenia zo sexuálneho zneužitia.

james Franco Girlfriend
Kevin Mazur / Getty Images

Pakzad bol Franco dátumom na 2018 SAG Awards, kde boli videní usmieva sa navzájom v rámci ceremónie (vyššie). Herec na podujatí nechodil na červenom koberci a Pakzad nakrútil osobu vedľa nej z fotky, na ktorú poslala fotografiu do Instagramu svojho oblečenia Dior.

Ďakujem vám za drobné oblečenie (@julezbryant & @dior)

Príspevok, ktorý zdieľa isabel pakzad (@isabelpak)

24-ročná Penn State grad je v súčasnosti absolventkou univerzity v Južnej Kalifornii, kde získava titul Masters in Integrated Design, Business, and Technology.

Tak šťastné, že si tieto nezabudnuteľné spomienky dnes ��

Príspevok, ktorý zdieľa isabel pakzad (@isabelpak)

To je doslova senný svet

Príspevok, ktorý zdieľa isabel pakzad (@isabelpak)

Podľa jej účtov Instagram je tiež skúseným svetovým cestovateľom, aj keď nemáme možnosť vedieť, či sa s Francom venuje týmto výletom, pretože sa nikdy nedostavil na svoje sociálne médiá.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

29 + = 36

map