VIDEO: Ako získať tónované zbrane ako Blake Lively

Nie je žiadnym tajomstvom, že Blake Lively vyzerá dobre. Naozaj dobre. Always. A aj keď môžeme hádzať to až do dobrých génov, musíme dať jej úver, kde je započítanie úveru – herečka je bežná telocvičňa krysa, pravidelne pracovať na to, aby jej tvarovala tvar do tvaru. 

Vo videu vyššie, jej dlhoročný tréner Don Saladino, majiteľ zariadenia Drive 495 v New Yorku, ma učí, aký pohyb urobil na Lively, aby získal svoje tónované ruky (tam nie sú bezšmykové šaty až do okamihu, Živé ako rukavica). 

Keďže herečka má obmedzený čas a hektický rozvrh, Saladino miluje zabíjať dve vtáky s jedným kameňom, pokiaľ ide o jej cvičenia, a ubezpečuje sa, že získa maximálne každú minútu, ktorú venuje zasadnutiu.

SÚVISIACE VIDEA: Ako sa dostať tónované nohy ako Kendall Jenner

 Pozrite sa na vyššie uvedené video, aby ste videli celý pohyb, ktorý funguje ako biceps, triceps, chrbát a ramená – a tiež pomáha s stabilitou a držaním tela. 

 

Získajte vzhľad zobrazený na InStyle’s Kim Peiffer vyššie: Lululemon nohavice, podobné štýly na lululemon.com; Alo nádrž, bandier.com; Topánky Adidas, six02.com

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

28 + = 32

map