VMA Olivia Munn je šaty stovky hodín na ručné vyšívanie

Čo sa čoskoro stalo jedným z našich najobľúbenejších vzhľadov v noci, Olivia Munn prišla v nedeľu na MTV Video Music Awards v šokujúco malej a úžasne podrobnej minidress.

Objavujúc slobodu udeľovania notoricky rozmanitého červeného koberca, Munn sa vyhýbal prekážkam s loptou, podarilo sa mu ukázať zlomok tkaniny.

Herečka prišla na scénu v ultra krátkom rukáve Nicolas Jebran vyšívanom farebnými Swarovski kryštálmi. Munnova oblasť trupu bola oplášťovaná v číre križovej mriežke, s portrétom anjelom pripevneným na ľavej strane Munnovej hrude.

TK
Gregg DeGuire / Getty

Nie je prekvapením, že cukrárska konfekcia nebola jednoduchým projektom šitia. Podľa Jebranovho tímu trvalo asi 200 hodín, kým sa oslepujúci mini stal pripravený urobiť svoj debut na červenom koberci.

FOTKY: Pozri všetky hviezdy na 2017 MTV VMAs Red Carpet

S oblečeniami, ako je Munn’s, sa na doplnkovom fronte potrebuje ešte niečo iné. Herečka si jednoducho udržiavala zvyšok svojho súboru jednoduché, zvolila si súpravu strieborných sandálov, hlboký mahagónový pery, zodpovedajúcu manikúru a jemné náznaky blaní od návrhov Dany Rebecca, Effy Jewelry a Sara Weinstock.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

− 2 = 5

map