Výživa Jessica Alby má nejaké jednoduché rady týkajúce sa diéty

Páčilo sa niečo, ako Jessica Alba drží svoje telo dobre a pevne? Pre začiatočníkov prináša veľkú prácu v telocvični, o čom svedčia závideniahodné fotky z tréningu na jej krmivu Instagram. Ale v zadnej kapse má ďalšiu tajnú zbraň: výživu Kelly LeVeque. Vďaka celebrickému zoznamu klientov, ktorý zahŕňa Alba, Molly Sims a Chelsea Handler (niekoľko málo), LeVeque je zdravotnícky konzultant, ktorý mení spôsob, akým holíwoodská elita premýšľa o jedle – a ona sa chystá zmeniť to, ako si o tom myslíš.

SÚVISIACE: Ako získať telo ako Jessica Alba

Dnes 27. júna označuje uvoľnenie prvej knihy wellness experta, Body Love ($ 19, amazon.com), výživový sprievodca, ktorý sľubuje, že čitateľom pomôže vyčistiť svoje stravovacie návyky zdravým a udržateľným spôsobom, ktorý ich raz a navždy oslobodí od potravinovej drámy.

TK
Braedon Flynn

Všetko sa točí okolo kľúčového riaditeľa LeVeque, ktorý nazýva Fab Four. “Fab Four sú bielkoviny, tuky, vláknina a zelenina, ktoré spoločne vypínajú všetky hladové hormóny vo vašom tele a predlžujú krivku krvného cukru,” povedal LeVeque v exkluzívnom rozhovore pre InStyle. “Namiesto počítania kalórií hľadáme a spočítavame to, čo naše bunky potrebujú, aby sa cítili pokojne a uvoľnene.”

“Pre mňa je úžasné – klienta na Fab Four robiť a keď použijete tento vzorec, vytvoríte prostredie, ktoré nie je horská dráha, aby ste mohli robiť tie zdravšie a čistšie rozhodnutia,” pokračuje. “Všetci si myslia, že ich vôľová sila je práve zbytočná, ako deň prebieha, ale nie! Práve ste boli na celom dni jazdiaci na horách s vysokým obsahom cukru v krvi.”

TK
Zdvorilosť

Kniha je plná vedecky podložených rád, fascinujúcich informácií a veľa receptov, aby ste sa cítili silne a motivovane – nehovoriac o predslov, ktoré napísala sama Alba. Vyzdvihnite svoju kópiu Body Love, teraz dostupné!

 

 

 

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

+ 76 = 84

map