Vyskúšali sme novú, dostupnú magnetickú tvárovú masku značky E.L.F.

Pamätajte si, že magnetická maska, ktorá sa minulý rok minulého roka stala vírusovou? Je pravdepodobné, že ste si pravdepodobne zobrali svoje sociálne zdroje a zomierali ste, aby ste sa pokúsili zistiť, či proces inovatívneho magnetického odstraňovania skutočne fungoval. Ale aj keď magnetická maska ​​bola silou starostlivosti o pleť, ktorá sa mala počítať s (a jednoducho cool), prišla aj s touto cenou na svete.

Rýchlo dopredu o rok neskôr: Ak ste nedokázali pretrepať high-tech magnetický trik, E.L.F. začína svoju vlastnú cenovo dostupnú verziu v júni za zlomok ceny. Magnetická maska ​​na regeneráciu štítom krásy ($ 24; elfcosmetics.com) je zloženie na báze železa obohatené zmesou vitamínov C a E, mrkvový olej, slnečnicový olej a arganový olej. Spoločne antioxidanty čistia kožu nečistôt, takže zostanete hladší a čistší pleť s rafinovanými pórmi.

SÚVISIACE: Tieto produkty Magnetic Beauty sú najchladnejšie veci, ktoré uvidíte celý deň

Po opustení masky na 10-15 minút sa dostanete na svoj špeciálny magnetický nástroj, potiahnete jeden z plastových krytov, ktoré s ňou prichádzajú a doslova zdvihnite masku z vašej kože tak, že ju budete vznášať nad tvárou. Ak zostane zostávajúci zvyšok, môžete ho masírovať do vašej pokožky, čo dodáva pokožke dodatočnú žiara. Najlepšia časť? Nevyžaduje sa opláchnutie alebo vyčistenie. Stačí jednoducho odstrániť použitý plastový kryt z magnetického nástroja a hodiť ho do koša.

E.L.F. Magnetic Mask
Kyleen James

Pri pohľade na všetky masky nahromadenia na magnetickom nástroji, ktorý bol vytiahnutý z vašej tváre, je rovnako uspokojujúci ako skúmanie pásu pórov, ktorý ste práve vytrhli z nosa. Ďalej milujeme skutočnosť, že súprava na masku od firmy E.L.F sa dodáva s jednorazovým krytom magnetu, takže ho pred použitím nesmiete zabaliť do tkaniva. Spravodlivé upozornenie: okrúhly tvar magnetu znemožňuje odstrániť masku z nosa, takže sa neobávajte príliš veľa o pokrytí každej štrbiny.

E.L.F. Magnetic Mask
Kyleen James

VIDEO: 10 tvárových masiek Celebrity Love 

Môžete si vyzdvihnúť masku Magnetická maska ​​pre štítky Beauty Shield od spoločnosti E.L.F. za 24 dolárov na adrese elfcosmetics.com od júna 2017.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

34 + = 44

map