Za 44 dolárov môžete získať svoju žiaru ako Selena Gomez na slávnostnom stretnutí

Od brilantne šumivých šiat až po čeľuste kožené kúsky boli schody metropolitného múzea zaplavené najkrajšími šaty včera v noci. Nemôžeme však zabudnúť na všetky dokonale zhotovené tváre. Selena Gomezová napríklad vyzerala ako žiariaci anjel, keď zdobila červený koberec a nosila si vlastný šatník. A mali sme to šťastie, aby sme zistili všetky podrobnosti o jej slávnostnom pohľade, a to priamo od jej make-upu Hung Vanngo.

“Po tom, čo sme si pozreli Seleinove šaty na Met Gala, sme sa rozhodli ísť na teplý a žiarivý vzhľad makeupu s dramatickými, zlatými očami a nahým perom,” vysvetľuje Vanngo v e-maile. Po prvé, Vanngo si pripravila pokožku a naplnila jej základ. Potom sa vyhladil na Marc Jacobs Kozmetické kvapky Dew Drops Coconut Gel zvýrazňovač v Fantasy (44 dolárov, marcjacobsbeauty.com) na lícnych kostiach, po mostíku nosa a pozdĺž jej Cupid luk. Toto je hrdina produktu v Gomezovom vzhľade. Nový zvýrazňovač s obmedzeným vydaním bol tiež použitý na vytvorenie takého mokrého, lesklého pohľadu na jej zlatý očný tieň a bol vyhladený nad každou exponovanou kožou na tele.

SÚVISIACE: Najlepšie momenty krásy od slávnosti 2018

Vanngo tiež rozjasnil Gomezovu tvár s korektorom a nastavil vzhľad s nastavením prášku. Na dosiahnutie toho, čo sa odvíja z vnútra, je vrstvenie kľúčové, takže Vanngo zdôraznil jas s Marc Jacobs Beauty O! Mega Bronzer Coconut Perfect Tan v Tan-Tastic (49 dolárov, marcjacobsbeauty.com). Popadol to nad vrcholmi Gomezovej tváre. Ďalej sa pridala farba Gomezových tvárí a chrámov s vírivou maskou Marc Jacobs Beauty Air Blush Soft Glow Duo v 502 Lines & Last Night ($ 42; sephora.com).

nebeský Bodies: Fashion & The Catholic Imagination Costume Institute Gala - Arrivals
Neilson Barnard / Getty Images

Čo sa týka perfektne nahého pútavého speváka, Vanngo si naplnila pery s Marc Jacobs Beauty New Nude Sheer Gel Rúž v Moody Margot 106 ($ 30; sephora.com). Potom bol Gomez určený na očarujúci večer na slávnostnej slávnosti.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

19 − = 13

map