10 Balayage Highlight Ideas Ideálne pre jar

Gisele
Venturelli / Getty Images

Victoria Moorhouse

Mar 13, 2018 @ 13:00

Rovnako ako pastely, kvetinové sundríky a potreba zúrivo vyčistiť váš byt, je tu jeden jarný trend krásy, ktorý sa vracia každý. single. sezóna-Balayage zdôrazňuje. Šťastie pre vás, stalo sa to aj jednou z najnižšej údržby.

Pokiaľ nie ste oboznámení s termínom, “balayage” je zvýrazňujúca metóda, pri ktorej sa farbivo alebo zosvetľovač aplikuje na vlasy technikou voľnej ruky podľa Nancy Braunovej, umeleckej organizácie L’Oreal Professionnel a majiteľa / Hair Colorist v Balayage Nancy Braun. Najdôležitejšie miesta sú strategicky umiestnené na vlasoch, najčastejšie okolo tváre, takže napodobňujú to, čo slnko prirodzene spôsobuje, takže máte len málo viditeľný výskyt. Samozrejme, to tiež znamená menej časté salónové menovania a menej peňazí.

Celebrity ako Sarah Jessica Parkerová a v podstate každý Victoria’s Secret Angel si nakoniec zdobia vzhľad – je tu vysoká šanca, že jedna z ich fotografií sprevádza vášho priateľa do salónu – a technika je obľúbená medzi najznámejšími farebníkmi celebrít pre vytvorenie super prirodzenej bezšvovej farby svojich klientov.

VIDEO: Náklady na farbenie vlasov

Od teplých a bohatých gaštanových odtieňov až po kalifornské blondínkové pramene sa môžete pohybovať a pozrieť si 10 nápadov na farbu vlasov, ktoré konečne presvedčia,.

 

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

20 − 17 =

map