18 krát Selena Gomez nám dala závaţnú vlasovú závislosť

selena Gomez Hair - LEAD
Kevin Mazur / WireImage

Erin Lukas

03.08.2017 @ 11:45 hod
Každý produkt, ktorý sme vybrali, bol nezávislým výberom a hodnotením nášho redakčného tímu. Ak uskutočníte nákup pomocou príslušných odkazov, môžeme získať províziu.

Nikto nám nedáva závidu vlasov ako Selena Gomezová. Keď spevák nerobí najlepšie vlasy na pódiu, zabije červený koberec svojimi výraznými objemnými, kaskádovými kadefnami – a naposledy tupým lobom..

Ako hovorkyňa spoločnosti Pantene je bezpečné povedať, že spevácke lesklé pramene sú ekvivalentom vlasového obchodného šokovania v reálnom živote. Zatiaľ čo Gomez má jej ísť pozrieť-on-lock, neboje sa ho každú chvíľu prepínať s prúžkom alebo konope hodil do mixu pre dobrú mieru.

Keď príde na rozhodovanie o štýle, je to zvyčajne spolupráca medzi Gomezom a jej šou-stylistkou Marissou Marinovou, ktorá cestovala s hviezdou na ňom Revival Tour minulé leto. “[Selena] má skvelé nápady a vízie a potom ich vytvorím pre ňu,” hovorí Marino. “Alebo niekedy mám niečo, čo na ňu naozaj chcem skúsiť a ona je takmer vždy na to! Je to naozaj skvelý klient, ktorý je veľmi dôverný a otvorený novým veciam! “

Či už je to rocking jej podpis kudrlinky alebo najpredávanejšie zrážky roka, tu sú všetky časy Selena Gomez nám dal hlavné # hairspiration.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

− 7 = 3

map