3 šampóny, ktoré vám umožňujú umývať vlasy menej, ako ste už urobili

umývanie Hair Less - Shampoo
LarsZahnerPhotography / Getty

Marianne Mychaskiw

31. júla 2017 @ 14:30 hod
Každý produkt, ktorý sme vybrali, bol nezávislým výberom a hodnotením nášho redakčného tímu. Ak uskutočníte nákup pomocou príslušných odkazov, môžeme získať províziu.

Skutočné rozhovory, umývanie vlasov je celkom dobrá – alebo tak ako tak, môže to byť pre nás. Často sme dievčatá, ktoré zostanú doma v piatok v noci, aby si umyli vlasy, pretože celá akcia na opláchnutie-opláchnutie má tendenciu trvať nejaký čas a dokonca ani nezačínajme, ako dlho to môže trvať, aby sme štýl vlasy. Polovica je sotva splnená predtým, ako musíme odložiť našu sušičku, pretože naše paže sú unavené. 

Akonáhle skončíme s sušičkou a rutinnou rúrou, myšlienkou je natiahnutie nášho výbuchu čo najdlhšie, berúc do úvahy všetku prácu, ktorú sme doň vložili. To je dôvod, prečo sme zaokrúhľovali zoznam šampónov naplnených prísadami, ktoré skutočne trénujú vašu pokožku na hlave a produkujú menej oleja. Čítajte ďalej o troch šampónoch, ktoré vám pomôžu umyť si vlasy menej, ako ste už urobili. 

VIDEO: Som posadnutý: R + Co Dry Shampoo Paste

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

96 − = 94

map