4 Čo robiť predtým, ako sa dostanete bzučanie

Rovnako ako moje pocity na frizovanom džíne, moja náklonnosť k bangs hrotmi a klesá s vetrom. Jednoducho mám rád bangs – kým ich nedostanem. A potom ich nenávidím. Zvýšil som nožnice približne 107 krát, hrozí, že si dám plné Deschanel, len aby som ich dal späť do zásuvky. Čo ak ich nemôžem vytiahnuť? Čo keby som sa im po piatich minútach zarmútil? Takéto otázky ma priviedli k tomu, aby som mohol vypočuť niektorých stylistov a dostať ich radu. Teraz sa môžeme konečne rozhodnúť, či máme v úmysle mať záchvaty a pokračovať v našich životoch.

1. Opýtajte sa sami seba: “Mám nízku údržbu?”

Buď úprimný. Ak je odpoveď áno, odstúpte od nožníc. Pre teba, život s treskami znamená život strávil hľadá ďalšie bobby pin. Bangs potrebujú údržbu – myslím, že ozdobenie je niekoľko týždňov – aby sa vyzeralo šikovne, nie chlpatý.

TK
Getty

2. Posúďte svoje cowlicks

Ak máte niečo, porozprávajte sa so svojím stylistom, aby zistil, či to vykorení váš nový vzhľad. “Môže to byť vážny problém, pokiaľ ide o štýl,” hovorí vlasy Rossano Ferretti.

 

3. Kúpiť nejaké falošné okraje

Vytiahnite Kendall Jenner a získajte nejaké rany len na jednu noc. “Najlepšie kozmetické obchody nájdete v klipových súpravách,” hovorí Andrew Fitzsimons, veľvyslanec značky a vedúci kaderník pre alternatívnu vlasovú starostlivosť. “Vyskúšajte rôzne dĺžky a tvary, aby ste zistili, ktorá z nich je pre vás najvýhodnejšia.” Len si pomyslite na Instagram opps!

 

VIDEO: 10 štýlov celebrít, ktoré vás budú baviť 

4. Hnojte svoj krása arzenálu

Než sa dostanete frustrovaní tým, ako rýchlo vaše rany vyzerajú mastne (vďaka ich ostrieži na čele), vložte na suchý šampón, ako napríklad Alterna Carviar Sheer Dry Shampoo ($ 26, nordstrom.com). 

zvážiť Before Getting Bangs - Embed
Zdvorilosť

Akonáhle urobíte kotleta, môžete prášok ukladať na korene a masírovať ju prstami podľa potreby (použite sušičku na sušenie rúk, alebo dokonca sušičku na ruky v kúpeľni v kancelárii, aby ste sa zbavili zvyškov).

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

75 − 68 =

map