4 veci, ktoré sme sa dozvedeli od Kate Middleton’s Hairstylist

Pro tip: ak ste na lište a chcete, aby štýl, ktorý drží perfektné množstvo odskoku (kto nie, nie?) Sa opýtajte svojho štýlového používateľa, aby použil Kate Middleton ako referenciu. Veľmi dobre považovaný za patróna dobrých vlasov, za každým závideniahodným výrazom je jej hrivna Rossano Ferretti, ktorý v roku 1987 vytvoril pojem balayage a priniesol revolúciu v odvetví technikou “neviditeľného strihu”. Na rozdiel od tupého rezu, metóda skrýva akékoľvek dôkazy, ktoré ste dokonca sekali vaše vrstvy na prvom mieste, a aj keď idete dramaticky kratšiu dĺžku, nie sú žiadne drsné konce slúžiť ako indikátor. “Bola to z mojej nespokojnosti s tým, čo som videl – nikdy som nebol spokojný s výsledkami videnia nožnice v účesu, a dokonca aj na ulici by ste mali vidieť vrstvy a mohli by ste povedať, kde sa nôž zasiahla vlasy ,” hovorí V štýle. “Pred rokmi som sa prebudila o 5 ráno a uvedomila si, že to nie je o nožnici alebo o prstoch, musíš sledovať pohyby vlasov svojím telom a podľa toho ich znížiť.” Počas svojho účesu sa Ferretti nakloní a sleduje smer vašich vlasov a metóda sa dá urobiť na super-rovných a veľmi kudrnatých vlasoch, nehovoriac o všetkom medzi tým. “Za 30 minút sme jedni – nasledujem vás, sledujem vlasy, sledujete a neexistuje žiadna hranica,” hovorí. “Spôsob rezania vlasov sa zmení na koncepciu voľného tečenia pri rešpektovaní jej prirodzených odtieňov.” Dopyt po neviditeľnom strihu je vysoký v mnohých salónoch, ktoré majú celosvetovú základňu v New Yorku, Verone, Ríme, Paríži a mnohých ďalších miestach, takže čakáte na svoj rad v zozname, môžete prispôsobiť celkovú filozofiu pro na vlasy medzitým. Tu Ferretti načrtol štyri pravidlá týkajúce sa zlatých vlasov, ktoré mali nasledovať pre vrstvy hodné aktuálnej diadry.

Súvisiace: Toto je tajomstvo Kate Middletonovej perfektné vlasy

Majte to nadčasové

Iste, módne strihy a farby sú zábavné experimentovať, ale pri vytváraní vášho vzhľadu ochrannej známky, držať sa klasickej, ktorá sa cíti organicky vás. “Krása je o harmónii a ja nemôžem strihať vlasy bez toho, aby ste vzali do úvahy váš osobný štýl a tvar tváre. Takže keď vedieme konzultácie s našimi klientmi, musím vás a čo sa vám páčiť, inak neviem ako vás urobiť šťastnými, “hovorí Ferretti, ktorý poznamenáva, že väčšina jeho klientov neprináša referenčné fotografie. “Ak prinášate obraz, samozrejme to robí vašu štýlistku rýchlejšiu a jednoduchšiu, ale účes niekoho iného nemusí byť tou najlepšou voľbou pre vás.” Pokyny sú v poriadku, ale Ferretti odporúča, aby ste nepracovali proti tomu, ako sú vaše vlasy prirodzene, a predtým, ako sa rozhodnete pre rezanie, dôkladnú konzultáciu s vašim stylistom, ktorá sa dotýka toho, ako sa vaša vlákna správajú a vzhľad, ktorý by ste chceli dosiahnuť, je vždy dôležitá. “Nikdy v skutočnosti nehovorím o trendoch – cieľom je byť krásne svojim spôsobom, takže ide o personalizáciu,” dodáva..

Práca s vašou prirodzenou farbou a textúrou

V salónoch spoločnosti Ferretti sa poskytujú úľavy od akýchkoľvek ošetrení, ktoré môžu príliš poškodiť vlasy a dokonca aj pri farebnom zaobchádzaní, prijíma veľmi organický prístup. Jeho technika “Aquarella”, ktorá je podobná efektu “Babylights” v tom, že napodobňuje postupné osvetlenie slnkom, používa vašu základnú farbu ako referenciu a iba vetra jeden až dva odtiene z nej pridať rozmer. Skôr ako pokrývať prvé známky sivých farieb s tmavším odtieňom na niektorých klientoch, použije túto metódu v snahe vyhnúť sa príliš dramatickej zmene. “Navrhoval som ľuďom môj celý život, aby vlasy používali najrodnejším spôsobom. Ak už máte pekný strih, môžete sledovať prirodzený pohyb vlasov pri stylingu alebo dokonca pri sušení na vzduchu,” hovorí. “Použite ruky, aby ste oddelili vlasy, zatiaľ čo sú vlhké, a potom ich na niekoľko minút na chvíľu nalepte na svoje kadečky, vrstvy alebo vlny. Len postupujte podľa toho, čo vlasy robia, a nechajte ju vyschnúť čo najviac organickým spôsobom.”

SÚVISIACE: Pozrite sa na každý jeden účes Kate Middleton nosil na svojej Indii a Bhután Trip

Umyte si vlasy menej

Pravdepodobne ste počuli šepky, že umývanie vlasov na dennej báze nie je potrebné a Ferretti je tu, aby potvrdil vaše presvedčenie. “Šampón dvakrát až trikrát týždenne. Skutočne, dvakrát do týždňa by bola dokonalá rovnováha,” hovorí. “Ak sa umyjete každý deň, má tendenciu vytvárať opačný účinok na vlasy.” Ak ste mastný, olej sa vyskytuje častejšie, keď sa umyjete, pretože šampónová penová látka vám môže zbaviť vlasov. ” Ako často si hlboký stav závisí od vášho typu vlasov, ale vo všeobecnosti, raz týždenne je dobré množstvo, aby ste si dopriať masku alebo liečbu. Pokiaľ nepôjdete denne do bazéna alebo do telocvične, menej je to viac, pokiaľ ide o pohyby prania-oplach-opakovanie, a vaše výbuch má vyššiu silu v dôsledku toho.

Vytvorte režim vlasov

Najmä pri získavaní farebných vlasov je potrebná dôkladná starostlivosť, aby ste udržali čistý stav svojich prameňov. Okrem šampónu a kondicionéra vám Ferretti navrhuje, aby ste pred stylingom použili vlasový olej a sérum, najmä ak žijete v oblasti s veľkým znečistením. “Musíte dodať vlasom extra ochranu, najmä pokiaľ ide o oblasť, ako je voda a ako je to znečistené,” vysvetľuje. “Môžete mať nádherný strih, ale ak nemáte správny režim, nebude to zdržovať. Vďaka tomu, že zlý krém môže zničiť vašu pokožku, môže dôjsť k nepriaznivým účinkom na vaše vlasy.”

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

− 2 = 6

map