6 krát Janelle Monáe vlasové doplnky boli lepšie ako tvoje

Janelle Monae Hair Accessories - Lead 2017
Kevin Winter / Getty

Erin Lukas

23. januára 2017 @ 11:15 hod

Je veľa o Janelle Monáe obdivovať. Spolu s jej hudbou, herectvom a silným feministickým postojom nemôžeme prestať premýšľať o nedávnom sérii epických účesov, ktoré prechádzala počas propagácie filmu Skryté postavy, a na tohtoročnom udeľovaní ukážok červené koberce.

Kreatívne spôsoby, ako tieto vzory využívajú neortodoxné vlasové doplnky, nás zahanbujú. Sú to práca Monáovej dlhoročnej stylistickej vlasovej kúzky Nikki Nelmsovej. Pro, ktorá spolupracuje aj so spoločnosťami Solange Knowles a Zoë Kravitz, čerpá inšpiráciu z položiek v spodnej časti svojej súpravy, aby sa premenili na objekty, na ktoré sme sa vždy spoliehali na naše umelecké a remeselnícke projekty, jedinečnými spôsobmi, ako dať Monáovi štýly ako vrcholové uzávery a bunky, ostrý zákrut.

Kto by si myslel, že záťah z obchodného domu Michael’s Arts and Crafts by mohol vyzerať tak elegantne? Mali sme zaokrúhľované po všetky časové obdobia Monáeove vlasové doplnky boli lepšie ako naše.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

+ 7 = 10

map