8 šampónov bez sulfátu, aby ste udržali vlasy zdravé

síran Free - LEAD
Getty Images / Tetra obrázky RF

Alexis Bennett

Jan 01, 2017 @ 18:00
Každý produkt, ktorý sme vybrali, bol nezávislým výberom a hodnotením nášho redakčného tímu. Ak uskutočníte nákup pomocou príslušných odkazov, môžeme získať províziu.

Nenechajte sa zmiasť týmito zbožnými reklamami, ktoré obsahujú luxusné umývanie vlasov s množstvom peny. Zložky, ktoré sú zodpovedné za dodatočné penenie, laurylsulfát sodný a lauretsulfát sodný, nepripúšťajú živiny do prameňov. Verte tomu alebo nie, tie bežné ingrediencie, ktoré sa nachádzajú v mnohých šampónoch, môžu skutočne veľmi poškodiť vlasy. Ak máte chemicky ošetrené vlasy, budete zvlášť chcieť vyhnúť sa sušičke. Okrem odstraňovania vlasových folikulov z éterických olejov, sulfátové šampóny môžu tiež spôsobiť nepremokavé frizovanie a poškodenie pokožky hlavy. Počas zimy sa budete chcieť ubezpečiť, že váš čistiaci prostriedok bez škodlivých chemikálií zabezpečí najzdravšie výsledky po každom umývaní. Tu je desať alternatív, aby sa vaše vlákna vyživovali v studených, suchých teplotách.

VIDEO: Najlepšie suché šampóny pre každú vlasovú potrebu

 

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

+ 77 = 84

map