9 masiek na vlasy, ktoré prinesú poškodené vlasy späť do života

poškodený Hair - Lead
Frazer Harrison / Getty Images pre TREsemme

Victoria Moorhouse

19. apríla 2018 @ 10:00
Každý produkt, ktorý sme vybrali, bol nezávislým výberom a hodnotením nášho redakčného tímu. Ak uskutočníte nákup pomocou príslušných odkazov, môžeme získať províziu.

Po takmer 26 rokoch ako pravá brunetka som sa rozhodol vyskúšať teóriu, že blondínky majú viac zábavy. Porota je stále na tom, ale to, čo poznám, je neprirodzené blondíny spôsobujú viac škody na vlasoch. S mojou novou farbou sa stalo ohrozené zdravie vlasov a úplne nová rutina, ktorá sa zakladala na obnovení sily a vlhkosti vlasov. To znamená veľa hĺbkových vlasových masiek.

V kombinácii s pravým šampónom a menším tepelným účinkom pomohli vlasové masky ošetriť moje suché, krehké, zlomené vlasy späť na zdravie. V celom roku, odkedy som bola blondínka, som otestoval viac, než si pamätám, ale tieto deväť sú vzorce, ktoré urobili trvalý dojem. Sledujte moje obľúbené položky pri každom rozpočte.

VIDEO: Krása Celebrity Krása vyzerá, že si želáte, aby ste boli v Coachelle 2018

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

64 − = 59

map