Ak chcete dlhšie vlasy, tento 33 dolárový šampón stojí za každú pennu

Keď som išiel blondínka, moje sny o veľmi dlhé vlasy zomreli. Možno som málo dramatické, ale pravidelné bielenie určite sťažilo dlhšie rastu vlasov. Zdvíhací proces vysychá vaše vlasy, čím je viac náchylný na zlomenie a rozdelenie koncov. A žil som to: vlasy mi zdanlivo zostali takmer sedem mesiacov. Ale po rozhovore s kadeřníkmi som sa dozvedel, že moje problémy s rastom môžu súvisieť s výrobkami, ktoré som použil. Môj šampón mi dal veľkú vôňu a vyčistil som vlasovú pokožku hlavy, ale do mojich ochudobnených vlasov som nepridával žiadnu výživu ani posilňovanie prísad. 

Po pridaní dvoch až troch hlboko kondicionujúcich, reparačných masiek do mojej týždennej rutiny som šiel na hľadanie šampónu, ktorý by vyčistil skalp a dĺžku vlasov, ale tiež podporil silu, aby moje vlasy mohli naďalej rásť bez lámanie. Vstúpte do šampónu Kainstase Bain Extensioniste. Je súčasťou novej značky Resistance, ktorá pomáha stimulovať rast vlasov. 

VIDEO: 6 produktov krásy pod 12 dolárov, ktoré by ste mali kúpiť od drogérie

 

Kérastase Bain Extentioniste Shampoo
Zdvorilosť
Kérastase
$ 33

NAKUPUJ TERAZ

Budem vopred o nevýhode: Je to 33 dolárov, čo je veľmi drahé na fľašu šampónu. Ale odkedy som ho začal používať pred mesiacom, moje vlasy sú silnejšie, menej frizové a sú oveľa zvládnuteľné. To stojí za to, že v mojej knihe je každý penny. Pokúšam sa tiež umyť vlasy nie viac ako trikrát týždenne, takže drahá fľaša bude ísť dlhú cestu.

SÚVISIACE: Tento čistiaci prostriedok s hodnotou 42 dolárov ma nabáda k tomu, aby som si vzal make-up

Značka ho nazýva šampónom s dlhým posilňovaním a je vyrobená kombináciou aminokyselín, ktoré podporujú silnejšie vlasové vlákno; ceramidy, ktoré vyhladzujú povrch vlasov; a jemné čistiace prostriedky, ktoré udržiavajú čistotu, pričom sú menej náchylné na letu. 

Moje vlasy sa cítia neuveriteľne čisté, ale nie ako to bolo zbavené všetkých svojich zdravých olejov. Sledujem to s bohatým kondicionérom línie, ktorý mi odlupuje a zvlhčuje vlasy bez toho, aby som ju zvážil. Obsahuje veľmi ľahkú, čistú vôňu, ktorá neprevyšuje moje parfumy alebo v rozpore s mojím voňavým prípravkom Oribe a OUAI. 

Vďaka tomuto šampónu už si nemyslím, že moje sny o vyrabaní mojich bielených vlasov sú tak vzdialené. Videl som oveľa menej zlomu a frizu okolo koruny a napriek tomu, že som si pred troma týždňami zobrali vlasy, konce vlasov nevyzerajú smažené. Dokonca som zistil, že moje vlasy sušené prirodzene oveľa hladšie, čo je dôkazom šampónovej hladiny vyhladzovania.  

Tu je ďalší palec … alebo tri. 

    Like this post? Please share to your friends:
    Leave a Reply

    ;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

    − 6 = 3

    map