Ako môžem umyť vlasy, ak mám rozšírenie?

Poznať ma je poznať moju lásku k televízii reality a môj úplne zbytočne komplikovaný vzťah s mojimi vlasmi.

Mám nudné, ľahké, ploché vlasy, ktoré sa skutočne sťažujú, ale nič o tom ani nemôžem napísať. Bol som platina. Bola to zábava. Rozrástol som to dlho. Bolo to strhujúce. Zlomil som to super krátky, vyzeral to “v poriadku”.

Takže, čo zostalo robiť?

Našťastie moji najlepší priatelia, ktorí nevedia, že sú mojimi najlepšími priateľmi v spoločnosti TLC, Bohyňa vlasov prišla do môjho života – alebo do môjho obývacej izby, ak sa na veci díváte technicky. Ukázali mi ďalšiu vec.

Nalaďte si pre sezónu premiéru #HairGoddess túto stredu 6/28 10:00 EST @tlc! ��

Príspevok zdieľaný Christinou Olivou (@ hairgoddessofny)

 

Christina Oliva, majiteľka Olivie Christensenovej a oprávnene samozvanej vlasteneckej bohyne, je gén pre rozšírenie vlasov narodený a vychovaný v Staten Island. Jediné, čo musíte urobiť, je pozerať sa na epizódu reality show, aby ste pochopili, prečo je taká dobrá v tom, čo robí: je to dokonalá zmes vášne, odbornej techniky a oddanosti detailom. Rovnako ako každý, jediný prameň, detail.

Získanie rozšírení je veľa ako mať dieťa. JK-Nemám dieťa a pravdepodobne to nie je nič, ale to je je obrovský záväzok. Musíte štetkovať inak. Musíte liečiť vašu pokožku hlavy inak. Váš osobný vzťah s obľúbeným vankúšom sa mení. Musíte sa skutočne postarať o svoje vlasy. Prvý krok v tom, že ste bohyňa vlasov? Naučte sa ako šampón.

Tu Christina odpovedá na všetky moje otravné, zdanlivo jednoduché otázky o tom, ako umývať nové vlasy.

Mám si vlasy vyplávať viac, menej alebo rovnako ako bez rozšírení?

Rozšírenie vlasov, ktoré používam v mojom salóne, sa aplikuje s malým korálkom, takže všetky výrobky obsahujúce oleje spôsobia, že rozšírenia vykĺznú. Je lepšie umyť si vlasy viac s našou technológiou predlžovania vlasov, menej ako menej, zvlášť ak máte prirodzene mastné vlasy.

Čo musím urobiť s vlasmi predtým, než vstúpim do sprchy?

Nič konkrétne! Ak ste dostali vysoko kvalitné vlasy, kúsky prechádzajú sériou kontroly kvality ešte predtým, ako je to v našich klientoch. Máte dobré ísť.

Aké typy výrobkov môžem použiť na vlasy v sprche? Aké prísady by som sa mal vyhnúť?

Väčšina odborníkov na rozšírenie vlasov odporúča šampón bez sulfátu. Nerobte sa von. Bezsulfátové výrobky nemusia vytvárať veľa sprchy v sprchách, ale zachovávajú integritu vašich predlôh vlasov, čo je najdôležitejšia vec.

Čo treba vyhnúť: oleje, extrakty, hydrolyzované hodváb, pšeničný proteín alebo silikón. Všetko uvedené vyššie spôsobí, že rozšírenia vykĺzli. Dôležité veci: Veľmi odporúčame našu líniu na starostlivosť o vlasy. Olivia Christensen denný šampón a denný kondicionér, ktorý je špeciálne určený na rozšírenie vlasov. (ED POZNÁMKA: Veci cítia úžasné.)

Ak používate rozšírenie vlasov, odporúčam skúsiť našu produktovú radu. Tieto 3 produkty som špeciálne navrhol na rozšírenie vlasov, ktoré im pomáhajú vykĺznuť! Môžete si zakúpiť naše produkty – www.oliviachristensensalon.com #hairextensions #hairextension #hairextensionspecialist #hairextensionsalon

Príspevok zdieľaný Christinou Olivou (@ hairgoddessofny)

Tiež odporúčam ošetrovanie vlhkosti z mlieka, aby sa rozšírenie udržalo bezpečné a zdravé. Ide o päťstupňový proces, ktorý sa ukázal ako najbezpečnejší spôsob liečby rozšírením vlasov. Odporúčame liečbu vykonať každých 6-8 týždňov. Utesňuje pokožku, uzamkne vlhkosť a dodáva lesk vlasom!

Poďme sa dostať k umývaniu. Aké pohyby by som mal použiť? Ako sa liečím pokožka hlavy? jemný?

Môžete sa umyť ako obyčajne, ale uistite sa, že naozaj vyčistite a dostaňte sa tam, aby ste odstránili akékoľvek nahromadenie oleja. Choď tvrdo, alebo ísť domov.

Musím podmieniť moje konce, hoci to vlastne nie sú moje vlasy?

Vždy zostaňte od strednej dĺžky po konce. akýkoľvek kondicionér zostane na rukách, môže byť aplikovaný na hornú časť hlavy, ale nepoužívajte kondicionér a aplikujte priamo na príslušenstvo.

Ako správne opláchnu svoj šampón?

Vždy by ste mali dôkladne opláchnuť vlasy, aby ste sa vyhli akémukoľvek nahromadeniu, a ak máte náhodu nejaký zvyšok, dôrazne odporúčame šampón na vyčistenie Neutrogena na odstránenie prebytočných olejov.

A čo keď mám mokré v sprche? Čo robím so svojimi vlasmi?

Odporúča sa mierne stlačiť prebytočnú vodu z vlasov, aby sa zabránilo vysychaniu uterákov, čo môže prehĺbať kutikulu.

Je mi v poriadku, aby som vyschla?

Jednou z najlepších vecí na rozšírenie vlasov je, že môžete vyschnúť vlasy. Naše indické vlasy sušené vzduchom s krásnymi plážovými vlnami, čo je veľmi jednoduché pre našu klientelu prirodzene a bez námahy štýlovať vlasy. (ED POZNÁMKA: Moje vlasy nikdy nevyzerali lepšie na vzduchu, ako to robí s týmito rozšíreniami.)

Aký je najbezpečnejší spôsob, ako môžem vyfúkať vlasy a zabezpečiť, aby som vyzerala ako krása blogger?

Ruthie Extensions - Final - Embed
Zdvorilosť

Najbezpečnejším spôsobom, ako vysušiť vlasy, je vyschnúť vlasy aspoň na 70% a vždy používať termálny sprej na ochranu vlasov. Našou obľúbenou skupinou je žiaruvzdorný sprej na ochranu životného prostredia. Absolútne milujeme produktovú sériu Living Proof pre akékoľvek post-sprchovacie a stylové potreby. Žiaden kozmetický šampón na kozmetické ošetrovanie a perfektný vlasový šampón sú skvelé.

Pred a po obrázku nižšie.

Ruthie Extensions - Embed
Zdvorilosť

Viem. Vyzerám nádherne.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

52 − 45 =

map