Ako správne používať čistiace kondicionéry na základe vlasovej štruktúry

čistiace Conditioners Lead
Getty Images (3)

Alexis Bennett

10. februára 2016 @ 4:45 hod

Z osobností na odborníkov na vlasy sa zdá, že sa veľa hovorí o čistiacich kondicionéroch. Výrobky tvrdia, že robia prácu šampónu a kondicionéra, čím sa vaša rutina prakticky znižuje na polovicu.

Ak stále nerozumiete dvojzložkovým zmesiam, kozmetickému chemikovi, vysvetlil Ni’Kita Wilson V štýle presne ako fungujú krémové vzorce. “Pravidelné šampóny obsahujú čistiace prostriedky, ktorých funkcia je čistiť a robia to naozaj dobre, čistiace kondicionéry sú na druhej strane menej abrazívne.” Používajú emulgačné činidlá (na rozdiel od tvrdých detergentov), ​​ktoré minimalizujú tvorbu zvyškov bez stripov prameňov ich prírodných olejov. Expert na vlasy ďalej vysvetlil: “Ak držíte čistiaci kondicionér vedľa denného kondicionéra, pravdepodobne uvidíte tie isté prísady.”

SÚVISIACE: Ako často potrebujete umyť vlasy

Znie to ako víťazstvo, ale nedávne obvinenia podané proti Wenovi Chazom Deanom určite vyvolali obočie a povzbudili mnohých, aby zistili, či sú riešenia skutočne nutnosťou v ich kráse rutiny. Tisíce sú spokojné s výsledkami, ktoré videli z čistiacich kondicionérov, ale existuje malá skupina žien, ktoré podali žalobu, ktorá tvrdí, že došlo k významnému poškodeniu vlasov.

Zatiaľ čo sme konzultovali s rôznymi odborníkmi v oblasti vlasov, aby sme zistili pravdu o riešeniach s viacerými úlohami, zistili sme, že ich názory sa tiež líšia. Expertka na pokožku hlavy Anabel Kingsley a trichológ Philip Kingsley vysvetlili spoločnosti InStyle: “Vo všeobecnosti nie sú také dobré pre vlasy alebo pokožku hlavy ako používanie samostatného šampónu a kondicionéra.” Wilson naopak svedčí o výhodách z čistiacich kondicionérov a hovorí: “Čím kratšie sú vaše vlasy, tým lepšie to môže byť z čistiaceho kondicionéra.” Ak sa skutočne tešíte hydratačným silám vzorcov typu všetko v jednom, je dôležité, aby ste sa uistili, že ich používate správne. Čítajte ďalej a zistite správny spôsob, ako ich spracovať do režimu starostlivosti o vlasy podľa vašej špecifickej štruktúry.

SÚVISIACE: Preskočte šampón! 3 čistiace kondicionéry, ktoré potrebujete vyskúšať teraz

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

+ 18 = 21

map