Ana de Armas inšpirovala zmenu farby vlasov, ktorú som potreboval v mojom živote

Niekedy vidíte účes celebrít, ktorý hovorí k vašej duši – vzhľad, o ktorom viete, že patrí k vašej hlave, lebo to vám prinesie 1000-krát viac sebadôvery a okamžite ukončí akúkoľvek trasu štýlu, ktorou prechádzate. Tento fenomén som zažil vo veku 17 rokov, keď som dostal moje špendlíky a objavil som zrazu Reesea Witherspoona s chmúrnymi bangsmi na Oscars v roku 2007 – účes, ktorý som neskôr zistil, bol urobený pro Markom Townsendom. 

V skutočnosti som nezažil magickú osobnosť “ah-ha!”, Pretože okrem niekoľkých nutkostí ísť na bronz ako Blake Lively alebo ombre ako Chrissy Teigen v roku 2013. 

Ale toto leto som stretol Ana de Armas a všetko sa zmenilo. OK, ja som sa s ňou osobne stretla osobne alebo niečo, ale zistila som obraz jej nádhernej nádhernej blondínky vyzdvihnutých vlasov na Matrix Celebrity Colorist George Papanikolas’s Instagram. 

“Potrebujem vlasy, potrebujem, potrebujem teraz,” myslela som si. A koho lepšie môžem začať s cestou farieb vlasov ako jej vlastný farbista, sám George? Bol som schopný sedieť s Georgom a vysvetlil som, že som doslova najnižšia udržiavacia žena na farbe vlasov na svete, čo znamená, že sa nechcem obávať dotyku alebo mojej rastovej štruktúry, ako keby som, chcú jej presný odtieň vlasov. Takže sme očividne museli tento cieľ vylepšiť trochu, pretože mám pomerne tmavú základnú farbu. 

Beautiful @ana_d_armas dnes večer pre #handsofstone party v #cannes ✨ #haircolorbygeorgepapanikolas #hairstyling @jonchapmanhair #makeup @morgane_martini @thewallgroup #cannesfilmfestival # cannes2016 #anadearmas # matrixhair

Fotografie, ktorú poslal George Papanikolas (@georgepapanikolas)

Cieľom bolo pridať jemné blondínky do koreňov a naozaj vykopnúť drážku v dĺžkach tak, aby sa dobre zlúčila (som za tvrdým ombre, pre záznam), ale stále vyzeral ľahko a jasne letné. 

Aplikovali sme farebný vzorec Matrix na moje vlasy kombináciou techník vrátane balayáže na korene a okolo tváre a fólií, aby sme zosilnili ľahkosť v dĺžkach. 

Bola to jemná, krásna zmena, ale vedel som, že ju potrebujem vziať na ďalšiu úroveň a zastaviť sa, keď som sa chcela naozaj skopírovať vzhľad Anny. Baby kroky, OK? 

SÚVISIACE: Ashley Graham dala Med Blond vlasy o chvíľu

Riaditeľ Matrix Artist Daniel Roldan prevzal druhú časť misie. Trápil vlasy pred farbením na farbu, aby sa zabezpečilo, že farba bude rozptýlená a prirodzená a že nebudú mať demarkačné čiary. Pridali sme ešte viac farby okolo tváre a šli aj blond v dĺžkach. Jedna z vecí, ktorú som si všimol hneď, bola blondína, ktorá bola chladná blondínka a vôbec nejedená, čo je niečo, čo ma zaujímalo, pretože moje vlasy sú prirodzene tmavšie. 

To sa vyhnúť vďaka kombinácii Danielovej techniky a výrobkov, ktoré použil. “Matrix Light Master a balayage techniku, rozjasniť vlasy, zdvíhanie nových a existujúcich farieb na potrebnú úroveň. Potom, aby som vystrihol a rozptýlil teplo, som použil Matrix Soblur Mute po 10 minútach dávať vlasom perfektný chladu, “hovorí.

Sofia Coppola pastelový moment s @mademoiselleroxanne. #mimi

Video vyslané Victoria Moorhouse (@tormoor) na

Len jemný vietor v momente vlasov. ��: @mademoiselleroxanne. Farba vlasov podľa @ d_roldan

Video vyslané Victoria Moorhouse (@tormoor) na

 

SÚVISIACE: hydratajte vlasy s týmito hydratačným šampónom

Po škádlení nového vzhľadu z môjho notebooku v salóne som sa vrátil do kancelárie, cítil sa slnečno a pohodlne v mojom novom vzhľade a potom som robil Roxanne vziať si 23 bumerangov vonku na nádvorí. To je to, na čo sú priatelia, že? Mám pocit, že keby sa Ana rozhodla trochu ľahšie, pravdepodobne by som to nasledovala. To je vlastne vernosť k vašim vlasovým idolom. 

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

59 − = 51

map