Beyoncé’s Colorist má tú istú vlastnosť, aby sa vaše farba vlasov stala posledným mesiacom

Tu je pre teba nepríjemný krása oxymorón. Trvalá farba vlasov netrvá večne. V skutočnosti, udržanie farby vlasov žiarivé a lesklé dlhšie ako dva týždne po vašom vymenovaní môže byť úspech, jeden zvyčajne sa pokúšame dosiahnuť výrazným znížením šampónov.

Ale aj s tým, a držať sa farebne bezpečných vzorcov, tieň sme opustili salón s niekedy posuny. Riešenie nezahŕňa ešte viac relácií s vašim farbiarom, pretože príliš veľa relácií s farbivom môže spôsobiť poškodenie vašich vlákien, nehovoriac o vašom bankovom účte. Sleduje geniálnu radu Beyoncého farbistu.

Namiesto toho, aby ste ohrozili celistvosť vašich vlasov ešte viac bielidlami alebo farbivami, Rita Hazanová, profesionálna osoba, ktorá pracuje s hviezdami ako Christie Brinkley spolu s kráľovnou Bey, odporúča lesk. V skutočnosti hovorí, že je to jeden trik, o ktorom väčšina nevie, kedy ide o udržanie žiarivosti farby vlasov.

SÚVISIACE: Ďalší veľký trend vlasov nie je nič ako šikmý bob

“Ak si leskneš vlasy, nemôžem povedať dosť, vlasy budú tri mesiace dobre vyzerajúce bez toho, aby sa vytratili,” hovorí. “Myslím, že to je krok, ktorý ľudia nemajú v oblasti znalostí. Dostanete lesk v salóne, ale nemusíte to nevyhnutne urobiť doma.” Nie je to krok, ktorý by všetci boli ochotní urobiť alebo vedieť o naozaj. ak urobia tento krok, zmenia sa životy a šetria peniaze, pretože nemusíte utrácať všetky tie peniaze a vaše vlasy nie sú poškodené.Vaša vlasy sú živé a vyzerajú dobre po celý čas. “

Čo teda urobí lesk, presne? “Lesk môže urobiť čokoľvek, od osvieženia vášho tónu, farby tmavšie až po tesnenie kutikuly a pridaním lesku,” hovorí Amelia Trammellová, seniorka farbistov a pedagógov v Bumble a bumble. Je to podobné vrchnému náteru laku na nechty, ktorý chráni a zlepšuje to, čo je pod ním.

Keď ste v salóne, sú na vlasoch na konci vlasov sfarbené, zatiaľ čo vaše vlasy sú mokré, a môžete rezervovať schôdzky len za lesk, ktorý je oveľa lacnejšie ako alternatíva.

“Pre zachovanie lesku a žiarivosti tónu vlasov doporučujem lesknúť každých 4-8 týždňov – v závislosti od toho, ako klient šampóny vlasy,” navrhuje Marcy Cline, senior colorist a pedagóg v Bumble a bumble. Záleží tiež na tom, akú máte farbu vlasov – naši profesionáli tvrdí, že červené oči by mohli robiť ešte viac. A môže to byť doma, čo znižuje cenu údržby.

VIDEO: Ariana Grande práve dostal bangy, ktoré ste vždy chceli vyskúšať

Trammell hovorí, že by ste mali hovoriť so svojím farbistrom o správnom procese, ale jasný lesk je voľbou, ktorá nezabraňuje pridať lesk. Existujú aj produkty, z ktorých jedna bola navrhnutá Ritou Hazan, ktorá ju úplne chráni.

rita Hazan
Zdvorilosť
Rita Hazan
$ 26

NAKUPUJ TERAZ

Rita Hazan Ultimate Shine Gloss ($ 26; sephora.com) je sprcha, ktorú nanášate na vlhké vlasy po šampóne. K dispozícii v piatich farbách, môžete pracovať cez vaše pramene a počkajte asi tri minúty a potom opláchnite. Výsledok? Glossier, lesklejšie vlasy s revitalizovanou, posilnenou farbou.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

− 4 = 1

map