Celebrity krátke účesy, ktoré vyhrájú 2017

Krátky Hair 2017 - LEAD
Jordan Strauss / Invision / AP

Victoria Moorhouse

16. augusta 2017 @ 9:00 hod
Každý produkt, ktorý sme vybrali, bol nezávislým výberom a hodnotením nášho redakčného tímu. Ak uskutočníte nákup pomocou príslušných odkazov, môžeme získať províziu.

Keby sme mali štvrtinu pre to, čo sme v tomto roku napísali slová “bob”, “lob” a “pixie”, naše Sephora záťahy sa zmenia na priame nákupy. Ak chcete povedať, že rok 2017 bol rokom krátkych zrážok, je drastické podhodnotenie, pretože mnohé z vašich obľúbených idolov celebrít sa predávali vo svojich dlhých vrstvách a plávajúcich vlnách pre orezané a hlavné rezy. Pamätáte si Bella Hadidovu príhovor na slávnostnej galérii? A čo Kate Hudson úplne oholil hlavu?

“Myslím, že je to všetko o výraze,” hovorí celebrity kadeřník Chad Wood zo všetkých nedávnych škrtov. “Dievčatá začínajú cítiť viac sebavedomie vo svojom štýle a mať viac šancí a byť odvážne.” 

Ak ste pripravení na zmenu, Wood navrhuje, aby sa ubezpečil, že vzhľad je niečo, čo bude pracovať s každodenným rutinným štýlom a investovaním do kľúčových produktov. “Páči sa mi TONI & GUY Sea Salt Spray ($ 10, target.com), aby ste len zvýšili svoju prirodzenú vlnu a štruktúru.”

Či tieto prepínania vlasov boli pre roly, alebo nie, trend je chytať na veľký čas. Takže ak zistíte, že vytvárate faux-bob len tak, aby ste videli, ako by ste vyzerali, zvážte túto galériu super populárnych hviezdnych účesov váš jemný tlak, aby ste stratili trochu dĺžky.

VIDEO: Perms sa vráti – ale získajú moderný človeka.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

+ 7 = 17

map