Celebrity sú vaša Go-to strednej škola účes ochladí znova

zendaya
Rob Kim / WireImage

Erin Lukas

06 novembra 2017 @ 1:45 hod

Elegantné laloky, bobby pin-zdobené výstrely a scrunchies nie sú jediné ’90s účesy, ktoré sa vracajú. Vďaka celebrám, ako je Zendaya, Beyoncé a Hailey Baldwin, je polovičný vysoký koni, ako je vaša mama pravdepodobne štylizovaná do vlasov na školský deň, je jednou z najväčších hollywoodskych vlasových trendov v tejto sezóne.

Moderná verzia vašej 8.triedy “zvláštnej príležitosti” vyzerá ako swapy, ktoré si vyžiadali korene a opekané zákruty pre tesného vrcholového poníka s vlasmi, ktoré zostali v štýle volných, objemných vĺn. Zakrytie základne poníka tým, že zabalí časť vlasov okolo neho, dodáva lesk účinku, ktorý spájate so svojimi stredoškolskými dňami.

Ak nie sú kučery vašou vecou, ​​máte možnosti. Polovičný vysoký koníček je extrémne všestranný štýl, ktorý funguje na niekoľko vlasových textúr, čo dokazuje Bella Hadid, ktorá vytiahla hornú polovicu svojich vrstiev do elegantného polovice polovice pony. Či už máte na sebe zvlnený alebo rovný, striekanie striekajúcej farby nad hotovým výrobkom vám dodá lesk vlasov a udržiava ich pod kontrolou.

Pokračujte v posúvaní, aby ste videli, ako Hollywood znova vychádza z polovice vysokého koni.

VIDEO: Crazy náklady na život krásy

 

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

8 + 1 =

map