Curly Washington Curls sú späť a viac slávne než kedykoľvek

Kerry Washington môže vytiahnuť každý vzhľad, ktorý si môžete predstaviť. To nie je na rozpravu.

Či už je hojdačka alebo super-elegantný bob, každý účes, ktorý nosí nejako sa podarí byť viac závideniahodný ako posledný. Pravdivé tvary, hviezdy prirodzené kudrlinky z víkendu sú najnovšie zaradiť na vrchol našej prebiehajúcej najlepšie Kerry Washington účes zoznam všetkých čias.

Kerry Washington
Amy Gravesová

SÚVISIACE s: Denný krása Buzz: Kerry Washington Beach vlny s Bangs

Pre producenta Jennifer Kleina 19. výročnú slávnostnú slávnostnú slávnosť v Los Angeles, hviezda obchodovala s uber-štíhlym výbuchom pre svoje vztýčené prstene, ktoré boli vyformované do africkej podoby. Spárovaný s džínovými šatami a hrubými podpätkami, Washington vydal atmosféru sedemdesiatych rokov tak silnú, že takmer počujete, že Donna Summer hrá v pozadí.

Washington rád z času na čas nosí svoje prirodzené kudrlinky – naposledy na Cenu kritickej voľby v decembri, ktorá má na sebe šnúry v bočnom plete – tak sme obzvlášť radi, že sa objavujú v posledných pár týždňoch leto.

VIDEO: Kerry Washington je Heartwarming Wish pre jej dcéru dieťaťa

Obsadené nie je ani slovo. Pozrite si ešte viac celebrity vlasy makeovers z roku 2017 v našej galérii.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

− 7 = 2

map