Dakota Johnson je Perfektné Bangs sú späť

Dakota Johnson môže byť pripísaná pripomenutiu svetu, aký elegantný môže byť súbor dobre vyrezaných náramkov. Práve tam s Jane Birkin a Lea Michele, 50 odtieňov sivej herecka “chrumkavá fringe dosiahla status ikony, aj keď po chvíli začala proces ich rozširovania, ako mnohí z nás. Ale vyzerá to, že Johnson chýbal jej podpis, lebo tresky sú späť a sú lepšie ako kedykoľvek predtým.

tk
Robert Kamau / GC Obrázky

Kozmetik celebrít Mark Townsend je zodpovedný za Johnsonove nové a o niečo dlhšie všestranné okraje. Tiež sa stane, že je to umelec, ktorý si na prvýkrát do seba zamiloval bobky. Zatiaľ čo nemáme nový červený koberec, zdá sa, že by sa mohli nosiť tupé a dopredu, zametané do boku alebo rozdelené uprostred, aby vytvorili atmosféru inšpirovanú 70. rokom..

��Kiss Kiss Bang Bang �� Nový okraj pre môj miláčik @dakotajohnson �� #HairdoOfTheDay #dakotajohnson �� vlasy @ marktownsend1 makeup @kateleemakeup styling @kateyoung vlasy pomôcť @claytonhawkins #Theboss @polisg

Príspevok zdieľaný Markom Townsendom (@ marktownsend1)

SÚVISIACE S DANOU: Gwen Stefani’s New Bangs Hella je dobrý

VIDEO: Celebrity štýly, ktoré vás budú baviť

Takže ak ste si s myšlienkou nakrájať niektoré pre seba, vezmite si to ako znamenie a dajte svojmu stylistovi hovor. Nezabudnite si priniesť niektoré fotky.

 

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

− 4 = 1

map