Denná krása Buzz: Beachy vlny Demi Lovato

Keď “Cher vlasy” ide na dovolenku. To je popis, ktorý dávame chaotický a zdĺhavý účes Demi Lovato na koncerte IHeartRadio Jingle Ball počas víkendu.

Umelec už istý čas používa vlasy s dlhým pásom, čo dokazuje, že dlhé vlasy môžu veľmi dobre konkurovať lobom a bobom ako 2018 najhorúcejším trendom krásy.

VIDEO: 5 spôsobov, ako udržať vaše obočie

SÚVISIACE: Čo každý začiatočník potrebuje v súprave make-upu

S mierne mimo strednou časťou boli motívy celebrít v štýle chaotických, ale definovaných vĺn, s vrstvami na obloženie tváre vyklopenými stranou v podobe Farrah Fawsettovej. Ak chcete získať podobný vzhľad, štýlový produkt bude kľúčový. Budete musieť nastaviť základňu s receptom ako DryBar’s Velvet Hammer Hydrating Control Cream (29 dolárov, nordstrom.com) pred vyfukovaním vlasov. To vám udrží vlasy lesklé a zároveň vám poskytne väčšiu kontrolu. Po pridaní do vĺn jemne ich oddeľte prstami a striekajte v spreji s morskou soľou, aby ste pridali viac textúry a mierne držali. 

Dokončite vzhľad rovnako ako Lovato s dymivým dymovým očným vzhľadom, vytvárajúc tmavý až svetlý gradient s uhlím šedým očným tieňom. 

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

68 − = 59

map