Denná krása Buzz: Bronzové hlavné body Jordany Brewsterovej

Volanie všetkých brunetov! Jordana Brewster má vašu odpoveď na dokonalú letnú aktualizáciu farby vlasov. Rovnako ako Shay Mitchell a Gabrielle Union Rýchlo zbesilo herecké “dlhé tmavé vlny sú zvýraznené nádhernými bronzovými svetlami, ktoré vyzerajú ako výsledok jedného dňa na slnku. Najväčšie pamiatky Brewstera začínajú okolo jabĺk jej tváre a majú mierny ombrový efekt a rastú ľahšie na špičky. Je to možnosť A + pre dievča, ktoré nie je celkom pripravené dotknúť sa jej vlasov bieliacou látkou, alebo len chce urobiť veľmi minimálny prechod na novú sezónu.

VIDEO: Krása Kim Kardashian West je len vypredaná za menej ako 10 minút

Ona zdobila dlhé vlasy so strednou časťou a odvrátené, voľné vlny, ktoré uvádzajú bronzové a karamelové svetlá v plnom pohľade.

Ak máte skúsenosti s farbami boxu, je to jednoduchý pohľad na DIY, ale ak si nie ste istí, ako obnoviť vzhľad s nízkym kľúčom, nezabudnite ísť pozrieť stylistu a priniesť fotografie, ktoré najlepšie popíšu, čo by ste Páči sa mi to.

SÚVISIACE: Dokonca aj Kendall Jenner prináša zadné bočné svaly

Pokiaľ ide o zvyšok svojho pohľadu, Brewster odišla s tlejúcimi sa dymovými očami, tmavými a plnými obočiemi as lesklým ryžovým rtom.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

32 + = 36

map