Denná krása Buzz: Kate Bosworth Milkmaid Braid

Existujú lepšie možnosti ako náhodný konský opice, keď rastúca teplota vyžaduje, aby ste okamžite nasadili vlasy a dostali ich z tváre. Prípadový bod: dieťa dojčenca updo, že Kate Bosworth nosil do včerajšej 2017 Letné TCA Tour National Geographic party v The Waldorf Astoria Beverly Hills.

Okrem svojej praktickej práce je najlepšou súčasťou Bosworth’s spliced ​​updo to, že vyzerá to, že to urobilo veľa úsilia, ale v skutočnosti je to dosť jednoduché. Stylistka Bosworthovej Bridget Bragerová si prešla prepážky a pripevnila ich späť na elegantnú, ale romantickú úpravu. Aby ste udržali plavidla pod kontrolou, zahrejte vlasový olej ako Sachajuan intenzívny vlasový olej ($ 50; sephora.com) medzi prsty a kefou nad akýmikoľvek nesúrodými kusmi.

SPRIEVODCA: 8 Účesy, ktoré vás zabraňujú, aby vyzerali ako potu

Shimmery šampanské očné tiene a ružový pier zviazané Bosworth je mäkké, romantické vibrácie dohromady.

VIDEO: Skutočné náklady na mikroblanie a iné krásy 

Keď je vlhkosť vysoká, éterický vzhľad ako Bosworth, ktorý dokáže vzdorovať teplu, môže byť opísaný iba ako ciele letnej krásy.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

+ 42 = 51

map