Denná krása Buzz: Messi Bob Diane Kruger

Je to všetko o tom koreňovom výťahu. To je to, čo robí Diane Krugerov podpis nepochopený, roztrhané bob vyhrať každý čas. Dĺžka spásania brady bola už niekoľko rokov obľúbenou herečkou, bežne ju nosia v extrémnej bočnej časti s voľnými, odvrátenými vlnami, ktoré dodávajú telo a navždy šikovnú a bez námahy vibráciu.

VIDEO: 3 z najdrahších parfémov

Dala nám ešte ďalšiu výhovorku, aby sme ju preleskli a propagovali jej nový film, Vo Fade, v New Yorku. Jej bočná časť vytvorila 90-ročný flip vášho snov s veľkým objemom v koreni.

SÚVISIACE S DÁRE: Glitter Nail Polish, ktoré sú definíciou dovolenky Glam

S niekoľkými lietadlami a nedokonalými prameňmi tu alebo tam vlny, ktoré kaderník celebrít Christopher Naselli vytvorili, boli perfektným doplnkom k jej úprimnej sukni z patentovanej kože a hrubému pletenému sveteru. Ak chcete získať podobnú textúru, navrhli by sme, aby ste mali vlasy, ktoré už boli zvlnené, v malom Kevin Murphy Spray Hair Texturizing Spray. To mu dáva mierne držanie s vzdušnou textúrou.

Pokiaľ ide o zvyšok jej pohľadu, Kruger sa vydal na minimálny, ale žiarivý vzhľad s trochou červenej, zvýraznenej a zjednodušujúcej starostlivosti o oči. Dokončila svoj make-up s lesklým ružovým perom.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

4 + 2 =

map