Denná krása Buzz: Soft Waves Jessica Chastain

To je sezóna, počas ktorej budete pozvaní na príliš veľa sviatkov a stresovať nad svojim outfitom, vlasmi a make-upom. Ale spájanie bezpečné voľby ako LBD a matný červený pery sú volné vlny Jessica Chastain.

Herečka sa zúčastnila 54. ceremoniálu Golden Horse Awards počas víkendu vďakyvzdania v Taipei v Taiwane v Číne s vlasmi v jemných, lesklých, romantických vlnách s hlbokou bočnou časťou.

SÚVISIACE: 7 produktov krásy Jessica Chastain prisahá

Ak chcete skopírovať Chastainove vlasy, odporúčame vám začať s curlingovou hůlkou, ako je Curve Classic Curling Wand ($ 199, nordstrom.com) a obaliť okolo päty sekúnd vlasov okolo hlaveň, aby ste vytvorili voľné vlny. Akonáhle sú nastavené, dosiahnite štetku zo štetín ako prasiatko Harryho Joshe Premium ($ 50, dermstore.com), aby jemne vyčistilo zvlnenie pre mäkkú zvlnenú povrchovú úpravu. Potom dokončite spustením ľahkého séra posilňujúceho lesk, ako je L’Oreal Paris Advanced Hair Care Extraordinary olejové lesklé olejové sérum ($ 6; target.com) prostredníctvom vašich prameňov, aby ste udržali frizz a flyaways pod kontrolou.

VIDEO: Jessica Chastain o tom, prečo nevytvára novoročné uznesenia

Ak chcete, aby vaša sviatočná party vyzerala z pocitu, že sa odohráte, urobte ako Chastain a trochu prepnite veci tým, že vymeniate červenú rúž na tmavú očné tiene, ktoré komplimentuje farbu vlasov. Čo sa týka Chastainu, pokrčila na vešiach teplé medené očné tiene, ktoré je takmer presnou replikou jej podpisových jahodových blond vlasov. Premietanie nude rúžom bolo posledným dotykom.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

+ 35 = 45

map