Denný krása Buzz: Celestial vlasy Sophia Bush Pin

Fakt: trblietanie má chvíľu. Jasné veci si môžu započítať 15 minút v centre pozornosti pre KiraKira, ktorá je obľúbenou aplikáciou na zlepšenie lesku. Plánovanie vášho oblečenia okolo potenciálneho momentu KiraKira sa stalo rovnako dôležité ako pri výbere rúžu, alebo ak budete nosiť vlasy hore alebo dole.

Prípadová vec: Sophia Bushová dala voľný vlnitý účes, ktorý nosila Unicefovej novej generácii maškarnej pleso cez víkend okolo obežnej dráhy tým, že na ľavej strane vlasov pridala celestilový čap na vlasy – pohľad, ktorý čaká na to, aby dostal KiraKira liečba.

Sophia Bush
Paul Archuleta / Getty

SÚVISIACE S SÚŤAŽOU: Sophia Bush zdieľa najlepšiu poradenskú službu, ktorú od ženy dostala

Napriek tomu, že sa podujatie uskutočnilo počas víkendu v Halloween, Bushov pohyb by úplne fungoval pre každú dovolenku, ktorú ste si RSVP. Po vytvarovaní vlasov vo voľných vlnách pomocou kučeravého prútika ako ghd’s Curve Creative Curl Wand (199 dolárov, nordstrom.com) na svojich stredných dĺžkach až na koncoch jednoducho klepnite na svoj štýl, ktorý je inšpirovaný iskrivou konšteláciou. Milujeme krištáľovú krištáľovú galaxiu Jennifer Behr (495 dolárov, jenniferbehr.com).

VIDEO: Crazy náklady na život krásy

Zatiaľ čo Bush priblížil trblietavý trend, zaoberala sa aj monochromatickým make-upom. Červená môže byť jedným z najprísnejších odtieňov na oči, ale herečka to dokázala vytiahnuť, ako by to nebolo veľa. Bush mal na okuliaroch okolo očí strašidelný vínový tieň a spároval ju s červenou rúžovou, ktorá mala rovnaké chladné podtóny ako očný make-up. Ona si zachovala zvyšok jej vzhľadu jednoduché a čisté s upravenými obočiemi a minimálnym červenaním.

Screenshot jej vyzerajú teraz a ušetrite stres, keď príde na pripravenosť na poslednú chvíľu dovolenku strany v tomto roku. 

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

− 1 = 6

map