Drakeove Curly sú späť – a ja som Shook

Jimmy Brooks je to vy?

Drakove kudrlinky neboli také živé a prosperujúce od chvíle, keď prvýkrát opustili sály Degrassi: Nová generácia písať piesne o dievčatách, ktoré ho neodpovedajú.

Kanadský rapper má tendenciu synchronizovať zmeny vlasov s jeho albumami a mixážnymi verziami. Zatiaľ čo jeho minulé štýly zahrnuli zahrnuté vlny okrem jeho krátkeho afrického vzhľadu počas Buďte opatrní dní, väčšina jeho vzhľadu bola blízko-strih a nie full-na prsteň. Osobne som si spomínal na jeho kudrlinky ako Drizzy pripomína svoje minulé vzťahy.

SÚVISIACE: Drake ‘Grams His Degrassi Residuals Check a je to menej ako váš obed 

Odkedy klesol jeho posledný mixtape Viac života tento jar Drizzy nosí vlasy v krátkom rezu s plochou reznou líniou rovnou a plátkom v ľavom chráme. Počas všetkých volaní na J.Lo a texty pre dievčatá, ktoré majú iPhone 5s s popraskanými obrazovkami, Drakeov brady zostali robustné.

A zatiaľ čo Drizzy vždy kričí o zmeškaných spojoch, vyzerá to, že v lete ležal na svojom najhoršom správaní, lebo jeho holička duchoval. Na červenom koberci NBA v roku 2017 udeľuje červené koberčeky svojim krátkym prstencom, že čistý strih rapéra bol v procese rastu.

káčer Hair - 1
Bryan Steffy / WireImage

O niekoľko mesiacov neskôr a Drakeove kudrlinky sa úplne vrátili. Rapper sa ukázal po vzhľade v rodnom meste v bazéne, ktorý spolu s NBA hviezdou Lebronom Jamesom počas víkendu v Toronte oslavoval Caribanu 2017.

káčer Hair - 2
Johnny Nunez / Getty

Tu je niekoľko ďalších pohľadov na Drakeho slávne kudrlinky z jeho 8. ročníka OVO Fest predstavenia včera v Toronte.

2008

Príspevok zdieľaný spoločnosťou champagnepapi (@champagnepapi)

@welcomeovo @virgilabloh

Príspevok zdieľaný spoločnosťou champagnepapi (@champagnepapi)

 

Zatiaľ čo Drakeov nápoj podľa výberu je Virgina Black Whisky, usrkávanie na neho nebude robiť nič pre jeho kučery. Odporúčam Drizzy ošetriť jeho kudrlinky s hydratačnou hmlou formulovanou pre textúrované vlasy, ako je CURL ~ Moisture Spray od firmy Vernon Francois ($ 32; sephora.com), aby sa udržali bez frizí a hladké.

VIDEO: Crazy náklady na život krásy 

Tu je Drake dávať jeho kučery dokonca viac života.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

− 1 = 3

map