Editor testovaný: Tento nový výrobok na vlasy vám prinesie posledný štýl dní

Spovedanie: Ak neskoro pracujem, je to preto, že som nechcel štýlovať moje vlasy. Každý deň v týždni ráno sa sprchám, dám make-up, obliekam sa, nútim si jesť raňajky a potom strávim dobrú 10-15 minút sediac na mojej posteli. Počas tejto časovej lehoty kontrolujem Instagram (druhýkrát), prechádzam kartou propagácie v doručenej pošte Gmailu (bojujem s pokušením kúpiť veci, ktoré nepotrebujem) a uvažujem o tom, že si môj vlas vliezam do konca, ale Mám divný komplex o tom, že mám vlasy hore.

Spolu s uvedením čerstvo umývaných listov späť na posteľ sa mi zdá, že si vlasy vymýšľam ako banálnu a nevyhnutnú úlohu a vyhýbam sa všetkým nákladom myšlienkami a štýlovými vlasmi bi-týždenne v noci, aby som sa to musel len dotknúť ráno. Takže keď som počul, že Ouai, vlasová linka od celebrity účesu Jen Atkin spustila Memory Mist ($ 28; sephora.com), štýl-extender, duševné obrazy spánku dlhšie, ale stále sa prebúdza s perfektnými vlasmi začali valcovať.

SÚVISIACE: Ouai’s Rose Hair & Body Oil je ďalšou cestou pre vás na celý deň

Niektoré veci znieť príliš dobre, aby to bola pravda, vrátane bezstarostného vlasového vzhľadu, ktorý skutočne vyžaduje nulový čas na úpravu vlasov, takže som bol skeptický, že tepelný a pamäťový spray s polymérom by skutočne udržal môj štýl neporušený až do nasledujúceho umytia vlasov. Tu funguje funkcia Memory Mist: rovnomerné hmlievanie vlasov, keď je vlhké pred sušením na sušenie alebo na suchých prameňoch pred použitím nástrojov tepelného štýlu na uzamknutie hladkých, rovných vlasov alebo plážových vĺn.

Zvyčajne po praní a sušení vlasov používam curlingovú prútiku, aby som pridal vlny na moju lásku a spal na ňom, takže keď sa zobudím kučery, vyzerám viac plážovo a menej ako súťažiaci krásy. Ráno idem cez akékoľvek nepodložené alebo ploché figúrky s plochým liatinom, aby ste znovu vytvorili ohyby podľa potreby. Keď som sa prvýkrát pokúsil o Memory Mist, sledoval som ten istý proces, s výnimkou toho, že mi vlasy sprejali ľahkým sprejom. 

VIDEO: Získajte ten vzhľad: Podpis Beachy vlny Jen Atkin

Keď som vstúpil na druhý deň ráno (po tom, čo som stlačil raz), bol som ohromený tým, že moje vlny zdvihli lepšie, ako to zvyčajne robia, keď spia na nich. Okrem dotyku antistatického rozprašovača, aby som sa zbavil frizu a letísk, ktoré boli produktom vlasov, ktoré sa celú noc posúvali na mojom bavlnenom obliečku na obliečky, moje vlasy naozaj nepotrebovali žiadnu TLC.

Ouai - New Embed - 2
Zdvorilosť

Na druhý deň po umývaní vlasov boli moje vlny oveľa ploché, ale stále veľmi prítomné – sladké miesto medzi vlnitým a rovným. Spoiler: Moja plochá žehlička zostala druhý deň za sebou. Napriek tomu som si rozstrihla vlasy s textúrovaným sprejom spolu s antistatickým sprejom, aby mi vlny trochu zvýšili, takže neboli úplne rovní do konca dňa.

Ouai - New Embed - 1
Zdvorilosť

Ok Jen Atkin: previedol si tento cynik. Oficiálne sa rozpadám s mojím ranným alarmom. 

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

37 − 29 =

map