Emma Watson nosila najkrájnejší koníček na MTV Movie & TV Awards

Na filmových a televíznych cenách MTV 2017 získala Emma Watson za svoju úlohu prvú cenu za najlepšieho herca bez pohlavia Kráska a zviera. Spolu s jej pohyblivým prejavom o inkluzívnosti vo filmovom priemysle bol aj výstredný zlatý opotrebený.

Z prednej strany vyzerá herecká updo ako priemerný, roztrhaný chignon. Ale nedopustite sa žiadnej chyby: Watsonov štýl nebol bežný koník, bol to a chladný konský chvost.

Emma Watson
Kevin Winter / Getty

SÚVISIACE: Pozrite sa na všetky celebrity na 2017 MTV Movie & TV Awards Red Carpet

Watsonov stylista Adir Abergel udržiaval hustú korunu hviezdy a zviazal vlasy s dlhým kusom strieborného drôtu a nechal prebytočný drôt visieť voľne. Namiesto toho, aby opustil chvost tak, ako je, Abergel ho zložil na polovicu a obalil zbytok drôtu okolo neho. Aby ho držal na mieste, viazal to, čo zostalo z drôtu okolo konca chvosta.

Emma Watson prepašuje vrchol na detaily vlasov za ocenenie za film @mtv. Nemôžem sa dočkať, kým uvidíte viac. #hairbyadir #emmawatson #mtvmovieawards

Príspevok, ktorý zdieľa Adir Abergel (@ hairbyadir)

VIDEO: 2017 MTV film a televízne ocenenia Červený koberec vyzerá

Jednoduché, nie? Vďaka tejto jednoduchej aktualizácii vaše ponytails nikdy nebude znova základná.

 

 

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

− 5 = 2

map