Jedná sa o divnú, hru-meniace sa japonské spôsob, ako kefa vlasy

Samozrejme, môžu vyzerat ako vaše sušičky na sušičky, ktoré zabraňujú premeniu bielizne na obrovskú balu statických, ale považujte tieto Deodorizujúce štetce na vlasy za japonskú kozmetickú značku Mirai Clinical za nový, divný spôsob, ako udržať druhú (alebo dokonca tretí, bez úsudku) denné vlasy sviežu a čisté.

Vložky sú naplnené prírodným extraktom z rajčiaka, silným antioxidantom odvodeným od žiarivého oranžového kvetu, ktorý sa tradične používa v Japonsku na jeho čistenie a deodorizačnú kvalitu a udržiava na zátoke všetky závratné vlasy (napríklad vyprážané jedlá alebo cigaretový dym) vaša hriva medzi umývačmi.  

vlasy Brush - Embed
Zdvorilosť

SÚVISIACE: Toto chladné mlieko je skutočne dobré pre vaše vlasy

Ako by to nebolo dostatočným dôvodom na oslavu s jedlom Shake Shack, ťažké sieťové vložky, ktoré sú vyrobené z prírodných bavlnených vlákien, tiež udržujú vašu kefku vôbec čistú. Namiesto zanedbávania padlých prameňov, ktoré sa zhromažďujú na vašej kefke, sa vlasy a akékoľvek zvyšky produktu stierajú pri odoberaní listu. Dávajte pozor na zadný suchý šampón. Vyzdvihnúť balík 30 listov za 6 dolárov na miraiclinical.com.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

62 − 57 =

map